Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen internetes társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen internetes társkeresőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Valami olyan ami nem fizetős, vagy csak többé-kevésbé. Ismerkedni, illetve komoly kapcsolatot szeretnék velem egykorú vagy fiatalabb lányokkal. Badoo/Tinder nem az én világom. Élőben nem tudok ismerkedni... Válaszokat köszönöm!


22/F



2015. jún. 12. 00:11
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
87%
én csak ezt a 2őt ismerem badoo tinder. a csajok és pasik fizetős. Régebben a csütörtök ingyenes volt már nem az. Sokan ajánlották a facebookot, mint társkeresőt. Több ismerősöm ott talált párt magának. csak rájuk írtak.
2015. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
83%
randik.hu, az teljesen ingyenes.
2015. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg még van a twoo, de az eléggé hasonlít a badoora. Én utóbbin találtam meg életem párját :)
2015. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Badoo illetve Tinder milyen? Hallottam róluk, de azt mondják ott csak a szex a mérvadó. Nos én nem csak azt szeretnék, de lehet kipróbálom őket végső esetben. Ingyenesek? A facebookon próbáltam én is, de nem is jelöltek vissza akik tetszettek (teljesen átlagos lányok szvsz..) vagy nem válaszoltak arra amit írtam. Maximum 1-2 szót, aztán mentek is. Így aztán töröltem onnét magamat. Barátaim és ismerőseim nincsenek, ezért gondoltam az internetes társkeresésre hátha... Mennek a zöld pacsik, ha ez számít! :D
2015. jún. 12. 00:24
 5/53 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj kérdező, de ezt egy kicsit röhejesnek találom. Életed szerelmét keresed, de pár ezer forintot nem adnál ki a lehetőségért... mellesleg egy szolgáltatást vennél igénybe, ami kb sosincs ingyen, ahogy nincs ingyenétel egy étteremben sem.
2015. jún. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
28%
És ezeken az oldalakon is csak a férfiaknak kell fizetni, vagy a nőknek is?
2015. jún. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
randihely.hu
2015. jún. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 lyna82 válasza:
Freelove.hu mi ott ismerkedtünk meg a férjemmel :-)
2015. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
58%
Ha élőben nem tudsz ismerkedni, akkor neten se fog menni. Sokan azt hiszik, hogy ha élőben nem megy majd neten. Tévedés! Addig oké, hogy elkezdtek neten beszélgetni, de minél előbb át kell vinni élőbe az egészet és elfelejteni a virtuális életet. Viszont mivel élőben nem tudsz ismerkedni, ezért az első élő találkánál el fogod szúrni. Inkább fejleszd és szocializáld magad!
2015. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Ismét szembe kell mennem a válaszommal... Miért ne menne, miért szúrnám el? Ha netán megismernék valakit, le is szögezném, hogy milyen vagyok. Persze nem ezzel kezdeném, de jelezném felé, hogy visszahúzódóbb, csendesebb fajta vagyok. Viszont elég sok mindenről tudok beszélni, tehát csak nem lenne gond a beszélgetéssel.


Köszönöm "lyna82"! Vannak ott az én korosztályomból lányok?

2015. jún. 12. 13:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!