Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 20 évesen van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 20 évesen van értelme internetes társkeresőt használni?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos vagyok, nem vagyok se csúnya, se buta, se csóró (gazdag sem :D). Már a munkám miatt nem is nagyon járok olyan helyekre, ahol ismerkednék, meg amúgy sem nagyon megy, bármennyire is szeretném, ezért gondoltam netes társkeresőre. Szerintetek van értelme? Nem ciki ilyen fiatalon? Nincsenek nagy elvárásaim, de mégsem akar összejönni.

20/F


2015. jún. 5. 23:09
 1/5 Blindzor válasza:
Nincs, keres egy kavezot/sorozot hol csajok szolgalnak fel es kevesen jarnak be delelot vagy delutan ulj a barpulthoz kezdemenyez beszelgetest az ottani baroscsajokal kerdezd a napjukrol vendegekrol munkajukrol stb csak normalisan hogy szokjad a lanyokal valo beszelgetest...nem kell oket felszedni...ha kerdik miert vagy egyedul es kellemetlenul erzed magad hazudj mond hogy most vagy tull egy szakitason es maganyra vagytal stb barmi lehet vagy csak siman setalhatnekod tamadt.
2015. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van értelme. Nagyon sok fiatal lány használja az ilyen oldalakat.
2015. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
T*nderen rengetegen vannak ennyi idősek, van értelme.
2015. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20 évesen is használtam. Most 30 éves vagyok. Szerintem nincs sok értelme. Most sincs párom.
2015. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg van értelme :) MOst visszaolvastam a kérdést és utólag már tudom, hogy nagyon is volt értelme.
2015. okt. 15. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!