Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rengetegféle lányt, nőt látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengetegféle lányt, nőt látok most a nyáron, de esélyem sincs senkinél sem, ezt próbálkozások nélkül is tudom. Mikor lesz már vége a nyárnak?

Figyelt kérdés

Ha kimozdulok, mindenfelé sok szép nőt látok. Még a csúnyácskábbak is előveszik a számukra legcsinosabb ruhát, meg korrigálnak egy kis sminkkel. Alacsonyak, magasak, vékonyak, ducibbak, szőkék, barnák, kék szeműek, barna szeműek, világos bőrűek, napbarnítottak, hosszú hajúak, rövid hajúak, festett hajúak, fiatalabbak, idősebbek...


Csomó típus közül lehet válogatni, vagyis lehetne, ha értenék a nők nyelvén. Nekem csak egy a gondom, mégpedig az, hogy fixáltam magamban, soha egy nőnek sem jövök be. Nem vagyok mintaférfi. Rengeteg hibám van. Nem vagyok pénzes. Nem vagyok jóképű. Nem vagyok nagy dumás. Nem szeretem a nyarat. Nem szeretek sehová se járni. Minden lánynak a menő, nagyszájú, népszerű srácok kellenek, azaz minden tulajdonságomban pont az ellentétem.


Télen is el tudok menni a barátaimmal inni, ehhez nem kell, hogy nyár legyen. Huszonegy-két évesen még nem lenne annyira ciki így sírdogálni, csakhogy már közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz, és ez nagyon kínos.


Nem volt jó gyerekkorom, mondhatni pocsék volt. A szüleimtől kaptam hideget-meleget, ami a csövön kifért, sosem voltak elégedettek velem, ha jót is csináltam abba is belekötöttek, szétverték az összes önbizalmam. Mivel nagyon rusnya gyerek voltam, az iskolában sorozatosan a lányok célpontja lettem. Mindig hátul ültem másik 2-3 hozzám hasonló fiúval, akiket mindig megdobáltak a lányok almacsutkával, szendvicsmaradékkal. Ferike és a néhány barátja voltak az iskola csicskásai, akiket leköptek még a folyosón is.


A munkahelyemen egyetlen nő sem dolgozik. 36 éves létemre nem tudtam a nők közé szocializálódni, mert kis koromtól kezdve gyűlöletet kaptam minden irányból. Ilyenkor nyáron még rosszabb, amikor az a sok szép lány jár-kel az utcákon, és tudom, hogy soha sem lehet egyiknek sem a barátja. Ilyenkor szeretnék inkább meghalni.


2015. jún. 12. 20:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

sohase lehetek***


-utolsó bekezdés-

2015. jún. 12. 20:30
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Úgy ősz eleje táján.
2015. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem gondolkoztál még azon, hogy esetleg a férfiaknál lenne esélyed?


Szerintem nem a nőkre kellene gondolnod,és megoldódna minden problémád!

2015. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Szedd már össze magad, ne picsogj. Elkönyvelted magadban, hogy soha nem lesz barátnőd, nem teszel érte semmit, akkor ne csodálkozz ha tényleg ez van. Te tetted ezt magaddal, ne siránkozz.


Hogy mikor lesz vége a nyárnak? 2,5 hónap múlva.

2015. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj ne figyelni rájuk. Nekem sem lesz soha barátnőm, sőt, kizárt, hogy a külsőm miatt egy lány is szóba álljon velem, szóval sejtem, min mész keresztül.
2015. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Most kezdődött csak el a nyár, ne legyen vége.
2015. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Próbáld meg kicsit összeszedni magad. Én ugyan lány vagyok, de a suliban ugyanazt kaptam mint te, csak én a fiúktól... Az általános iskola 8 év pokol volt számomra, ezért elég zárkózott lettem, de rá kellett jöjjek, hogy nekem kell valamin változtatni. Senki sem fog helyettem cselekedni. Meg is lett az eredménye, el kezdtek változni a dolgok, barátaim lettek és össze szedtem egy kicsi önbizalmat... Még nem értem a dolgok végére, de igyekszek minden célt elérni amit kitűztem magam elé.

Szóval fel a fejjel, próbálj kicsit pozitívabb lenni.

Egy huszonéves lány

2015. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ba zmeg! Most jól elbasztad az én kedvemet is, lehet én is ilyen sorsra jutok...
2015. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsó előtti bekezdésnek van értelme. Tehát tudod, hogy tönkreverték az önbizalmad. Akkor mi is a teendő?
2015. jún. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A suli nekem is pokol volt.Az iskolától lettem én is ilyen félénkebb. Sokan csúfoltak, bár inkább a fiúk.A nyarat én is utálom, lehetne már ősz.

Egy 25 éves fiúcska

2015. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!