Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alig várom, hogy vége legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig várom, hogy vége legyen a nyárnak. Fájdalmat okoz a sok csinos nő látványa, akiknél abszolút semmi esélyem sincs. Mások is így érzik? 21/F

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 11:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
sirsz
2015. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Miért nincs esélyed?
2015. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Még egy siránkozó "Férfi"... Ennek mikor lesz végre vége?

N31

2015. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
dettó ! nekem van nagy esélyem a nőknél de azoknál akik nekem nem tetszenek
2015. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
ősszel, télen és tavasszal is vannak csinos nők. Ezt benézted haver! :D
2015. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
A siránkozó nők se jobbak...
2015. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mivel azt írtad, hogy csak nyáron akkor azthiszem az a problémád, hogy pálcika végtagjaid vannak. Esetleg kövér vagy! És hosszú ruha nélkül ez meglátszik rajtad és azt hiszed a lányoknak csak a kigyúrt srácok jönnek be. Ha kigyúrt lennél se biztos, hogy esélyt kapnál valakitől. Egyébként én vékony testalkatú srác vagyok, nem vagyok rossz képű mégis volt, hogy milf hívott fel magához. Egy egész jó ráadásul. Szóval siránkozás helyett inkább tanulj, fejleszd a szókincsedet és dolgozz, járj edzeni, adj magadra!
2015. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Neked is csak a csinos nők kellenek, más nem érdekel, csak a szép combok meg mellek. Akkor meg ne sírjál, ha ők is így gondolkoznak és csak a helyes férfiak érdeklik őket.
2015. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én szeretem a nyarat . a meleget , a fagyit a sok programot, barátokkal programokat szervezni, bulizni, strandolni, tengerpart, feszülős pólók, fagyi, finom gyümölcsök, élettel lesz tele a város, és sokkal több nőnek tudom felkelteni az érdeklődését a sportos testemmel , szeretem amikor megnéznek :)
2015. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nálam ez évszaktól független, télen is ugyanúgy tetszenek és ugyanolyan rossz érzés.
2015. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!