Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izmosabb leszek több esélyem lesz a lányoknál?

Figyelt kérdés
Elkezdtem már sportolni futni szoktam és kondizni és judot fogom újra kezdeni, de ha izmosabb leszek akkor ugye több esélyem lesz a lányoknál? Most egy kicsit még testes vagyok -13 kg fogytam eddig, de egyszerűen külső miatt soha nem adtak esélyt. Ha izmosabb leszek akkor sokkal több lesz az esélyem a lányoknál? 19/F

2015. jún. 13. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a csinos test= nagyobb esélyek párkapcsolati fronton.
2015. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
személyes tapasztalatok alapján igen ....én régen senkinek se tetszettem mert nagyon vékony voltam, nem tudtak komolyan venni , távolságtartóbbak voltak ha kezdeményezni is akartam.....most h jó alakom van sokkal könnyebben megy , jobban elismernek mint férfit és többen megnéznek, megdicsérnek .
2015. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Izmos, jó külső nem mindig takar értékelhető belsőt! (Egyébként meg a szépség relatív, mindenkinek más az ízlése, más tetszik. Lehet, hogy valakinek bejön az izmos srác, de van akinek meg nem!)

Egy alma is lehet szép kívülről, ha belül rohad! Ekkor már értéktelen az egész!

De tény, hogy több esélyed lehet.

De ne azért kezdj sportolni, hogy csajozz, hanem azért, mert szereted, magadnak szeretnél első sorban megfelelni.

2015. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen. A belső nem számít a lányoknak, kizárólag a külső érdekli őket. Viszont ha alacsony vagy, vagy ronda az arcod, akkor izmos testtel se mész semmire.
2015. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2015. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát eddig nekem nem mondták hogy konkrétan ronda az arcom. Én visszahúzódó vagyok nehezen ismerkedek, de mindig kedves voltam minden lánnyal egyszerűen nem érdekli őket az vettem észre külső miatt elítélnek és így lehetetlen nem csak csajozás miatt hanem amiatt is hogy jól érezzem magam leakarok fogyni teljesen elkezdtem egy utat amit beakarok fejezni.Alacsony nem vagyok hisz 182 cm vagyok :D, valami megoldás keressek csak nem tudom mit .....
2015. jún. 13. 10:02
 7/15 anonim ***** válasza:
pontosan mik a célaid???ha csak meg akarod őket "kóstolni" akkor egy jónak mondható alkat elég....ha hosszútávon akarsz cicalányok kupakolója lenni akkor kondizás helyett is dolgoznod kéne (jó helyen)és sok pénzt kaszálni
2015. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én egy kedves normális barátnőt szeretnék aki külsejére oda figyel... ennyi és ez akkora nagy igény te.... de persze átlagos lányoknak is akkora ki..... igényei vannak annyira dühítő az egész ezért keressem azt miben változtassak ribizliket meg utálom utáltam is mindig.... nekem nem kell gőgős liba....
2015. jún. 13. 10:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy ha jól nézel ki, az már eleve imponáló!

Én már megjártam ezt az utat! Kicsit testes voltam, most pedig átlagnál izmosabb alkatom van és az a vicces, hogy hátrányokat is tapasztaltam!

Míg testes voltam, úgy tűnt, hogy a nők szemében pont olyan vagyok, mint amilyennek elképzeltek! Sosem kaptam olyan "bókokat", amiket most igen. Most rám néznek, és másnak képzelnek, mint amilyen vagyok! Folyamatosan olyan bókokat kapok, hogy:

"Kellemeset csalódtam benned!"

"Azt hittem az a "szia, mizu?" típusú srác vagy!"

"Nem gondoltam volna, hogy ilyen komoly, és érett vagy!"

Szóval míg kövérebb voltam, mindenki a rendes, jófiút látták bennem, most kicsit úgy érzem, hogy első ránézésre be skatulyáznak, és nekem kell kimásznom ebből, és bizonyítani, hogy nem olyan vagyok, mint azt hiszed...

2015. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Ha nem baj veled beszélhetek privátban ?
2015. jún. 13. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!