Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A súlyzózás nem tesz jót a...

A súlyzózás nem tesz jót a lányoknál? És a felülés, guggolás? Ettől csak izmosabb leszek vagy fogyni is lehet tőle? Ha ez mellett 6 után nem eszek és heti egy aerobikra meg egy röpi edzésre megyek. Hétvégén pedig görkorizni szoktam. L

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igy van ez...miert nem tesz jot a sulyzozas?? az ,hogy fogysz vagy izmot szedsz föl az étrendtől függ.azt ,hogy 6 utan nem szabad enni felejtsd el.
2015. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 megadeth18 válasza:
ha nem eszel mellette, akkor bizony fogyni is fogsz. de fogyás szempontjából a futás hatékonyabb a guggolásnál és a felülésnél.
2015. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem olvass utána dolgoknak.Ha fogyni akarsz akkor szálkásíto diéta es nyugodtan mehet a sulyzos edzés is ,nem kell félni a sulyoktól.Formásabb tested lesz:)
2015. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

A súlyzózás jó ugyan akár fiúknak akár lányoknak de egy bizonyos életkor alatt nagyon nem ajánlják. Bár afelett sem lenne érdemes mert ugye a plusz súlyok végett könnyen terhelheted az ízületeidet amik roncsolódnak közben. persze kell egy jó bemelegítés előtte de akkor is megvan a kockázat, és persze sosem szabad túlterhelni azokat. Sokaknál elszalad a ló hogy alkalmanként mindig többet akarnak nyomni és sokan így szúrják el, meg ugye a sok súlyzózás nem természetes az izmoknak.


Most lehet hogy sokan ellenezni fognak, de nem érdekel, és a fegyencedzést javaslom inkább ha erősíteni szeretnél, de fogyásra ez önmagában nagyon nagyon kevés, szinte nem jó, valamennyi kalóriát égetsz el vele ugyan de az kevés, és csak a szírt alakítod vele izommá.

Ha fogyni szeretnél, kardió mozgás kell, futás, bicajozás, lépcsőzés, úszás tehát jól felpörgető edzés aerobik is jó. De ezzel ugyan izomból is veszíthetsz ezért nem árt minimálisan erősíteni sem, erre én a fegyencedzést javaslom első lépések könnyűek és nem terhelőek de hatásosak, az tény és a könyvben is benne van hogy olyan izomzatod külsőre nem lesz mint a címlapokon lévő vasgyúróknak, de természetesen lesz látszata és erősebb leszel tőle.

Én ezt a módszert és egy lépcsőzést plusz rengetegsétát javarészt a munkahelyemen csináltam, és bizony picivel több mint 1 év alatt 30 kilót dobtam le magamról. Nagyon sokat változtam, a ruha méretem is nagyon szépen lecsökkent és jobban is nézek ki mint régebben.

2015. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es ,en csak abba kötnék bele,hogy a zsírt hogyan alakitod át izommá?
2015. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kettőt nm szabad ugyan oda sorolni aki fogyni szeretne egyszere nm tud izmosodni és fogyni a kettő kizárja egymást és az h a zsir izommá alakul nah aki ilyet mond azt zavard el ahogy az egyik válaszoló is mondta ez marhaság .Az izomzatunk nagyrészt vízvből, fehérjéből és kisebb részben glikogénből (cukor) áll. A víz egy részét ez a cukor köti meg. Az alap azonban a fehérje. Megfelelő fehérje bevitele nélkül nincs izomzat. Megfelelő szénhidrát bevitele nélkül pedig nincs hidratáltság, nincs az erő kifejtéséhez szükséges glikogén.Ezen tápanyagok bevitelével tudod csak iymaidat fejleszteni ami álltal erősebb és sokkal izmosabb is leszel természetesen mivel te csak fogyni szeretnél nm kell a súllyzós edzés jah és nm káros szall semmi bajod nm lesz tölle és a másik kettőtől sem hisz ezek csak testerősitő gyakorlatok

Hány éves vagy ill milyen magas vagy ill hány kg ?

2015. jún. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!