Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknál kizáró ok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál kizáró ok, ha előttük még egy nőnek sem kellettem?

Figyelt kérdés
Például legutóbb is valaki egész mással jött össze a lány, akibe szerelmes voltam. Amúgy másban én is olyan vagyok, mint más emberek.
2015. máj. 29. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Ha nem is kizáró ok, de elgondolkoznak azon, hogy miért nem kellettél senkinek eddig.

2015. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezzel kezdesz a lánynál akkor azon fog gondolkodni hogy mi benned a hiba és miért nem kellettél senkinek.


Szóval nem muszáj az elején az orrára kötni.

Ha konkrétan rákérdez akkor pedig mondj valami olyasmit hogy eddig még nem volt semmi komoly aztán tereld más vizekre a beszélgetést.


Nem mondom hogy hazudj neki vagy ilyesmi de nem a legjobb ajánlólevél az ha senkid nem volt előtte.

2015. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha egy lány rákérdezne, vagy megtudná, mondd neki ezt:

"Eddig még nem találkoztam olyan lánnyal, akit megszerettem volna. Vajon te meg tudod magad szerettetni?"

2015. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem lenne.

De most tudtam meg, hogy én meg azért nem kellek majd senkinek, mert nem tudok főzni.

2015. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így adod elő, hogy "eddig egyetlen nőnek sem kelletem", hát tényleg nem valami szerencsés.
2015. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
#4: Nemhogy nem tudsz főzni, hanem nem akarsz főzni.
2015. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na ne kezdjétek megint. :D :D


Nem várom el, hogy főzzön az "asszony", és szerintem mindenki azt tanul meg, amit ő akar.

2015. máj. 29. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Miért hatos, te akarsz főzni?
2015. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!