Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék párt találni Budapesten? Szeretnék végre egy értelmes kapcsolatot, de sokszor csak felületes nőkbe botlom, akiktől már kivagyok. Merre járnak a rendes, okos nők?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mért, mostanában hol ismerkedsz?
2015. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedsz és hogyan?
2015. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

A rendes, okos nőket egy eldugott rezervátumban keresd, a 47.813350, 19.517228 GPS koordináták által meghatározott helyen.


De most komolyan, hol él, aki ilyet kérdez? Ott vannak körülötted a metrón, a villamoson, előtted állnak a sorban a pénztárnál, kint piknikeznek a Városligetben, melletted ülnek a moziban... járj nyitottabb szemmel. Ne csak a felületes nőket vedd észre.

2015. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3-as, egy apró kiegészítés csak. Észrevenni nem mindig fogod, ha a leányzó felületes és felszínes, azt nem csak a felkent vakolat, vastag szemfesték vagy műköröm, tetovált szemöldök teszi. Rengeteg visszafogott, szolid, még kiemelkedően jó emberismeret mellett is eleinte szimpatikus, értelmes lánynál fogsz találni rossz társadalmi beidegződést, baráti társaságtól átvett torz értékrendet. Sokan két kezünket összetennénk, ha tényleg homlokra lenne írva a sekélyesség.


27/F

2015. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

#4 szerintem egy szóval nem mondtam azt, hogy a felszínesség és a csinos külső feltétlen kéz a kézben járnak. Sőt, az az igazán felszínes, amikor valaki tisztán a külső alapján ítélkezik.

Ellenben azért egy komolyabb beszélgetés során elég hamar kiderül a másikról, hogy milyen ember. Saját trükköm ere az, hogy pont azokat a témákat feszegetem már az első randin is, amik a legtöbb ember számára tabunak számítanak. Lásd politika, pénz, gyerekvállalás, vallás.. a másikat sokkolja a téma, mert arra számít, hogy az időjárásról fogunk beszélgetni. És rengeteg mindent elárul magáról, percek alatt :D

2015. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki nálam a politikát és a vallást kezdi feszegetni, az lenne az első és utolsó randija velem. Nem azért, mert tabu, barátaimmal sem beszélgetek ezekről. Csömöröm van ezektől a témáktól.
2015. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, jogos amit írsz #5, de a hit/politizálás kettős szerintem is erős legelső randevúnak, olyan szűrés jellege van, mintha nem csak a reakciómat vagy váratlan helyzetre adott reakciómat akarnád mérni, hanem te konkrétan ezek alapján szelektálnál. Csak balos vagy jobbos kell, csak hívő vagy vallásos... ez mindig rossz szájízt hagy a későbbi beszélgetésnek.
2015. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*igen, kétszer reakcióztam, szóismétlés >_>
2015. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy úgy egyáltalán túl sokat politizál a családom, és a vallást külön tekintem a hittől, és a hócipőm tele van ezekkel a témákkal.
2015. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-os,

azert a legtobb ember nem vevo ezekre a temakra az ismerkedes elejen és igy lehet, pont olyan embert szalasztasz el, aki amugy okes lenne, csak épp ezekre a temakra nem akar valaszolni rogton vagy mashogy erintik rosszul ot.


En peldaul nem jovok zavarba ilyen temaktol, de van az a személy, akivel hatart huzok. Valakivel meg siman elbeszelgetek barmirol elso alkalommal is.


Szoval csak ovatosan. :D


A kerdezo meg probalkozzon mindenhol. Nincs konkret hely, ahol csak a rendes, okos nok jarnak.


Vagy akar itt is belefuthat ertelmes emberekbe. :)

2015. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!