Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okos értelmes Nők szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos értelmes Nők szerintetek hogy van ez?

Figyelt kérdés
Gyakran előfordul, hogy egy nő arról beszél, milyen tulajdonságokat talál vonzónak egy férfiban. Ha a kinézetre vonatkozóakat félretesszük, a többi elvárás ígéretesnek tűnik a szerelemben balszerencsés férfiaknak, hiszen általában ilyesmikről van szó: a pasi legyen kedves és megértő, intelligens, legyen jó humora, tudjon a nőre figyelni, stb. Namármost ez mind szép és jó, csak az a gond, hogy tele a világ ilyen pasikkal, akik a kutyának sem kellenek. Hol van tehát ez a kutya elásva?
2014. dec. 30. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ott szerintem, hogy szeretnének olyat, van is egy csomó csak ugyebár a külső... ha már átlagos vagy ne reménykedj kb. Pedig igazából nem velünk van a baj, hanem az a probléma, hogy esélyt sem adnak ezek a drága hölgyek, pedig lehet rájönnének, hogy mi vagyunk azok akikre mindig is vágytak és igazi főnyeremények vagyunk, dehát ők profik az elutasításban (nem vagyok nő)
2014. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ma már nem nagyon látják meg az emberek z értékeket egymásban. Rohanó a világ se idő, se türelem nincs erre. Ami másodpercek alatt lejön az a külső, ezért nézik ezt sokan. Sajnos.
2014. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Elsőre mindenki a külsőt nézi. Én úgy gondolom, hogy mára az emberek többségében kialakult az az íratlan szabály, hogy nagyjából ugyanolyan szép legyen a párod mint te. Mindenki egy bizonyos kinézetű és jellemű emberre vágyik, így rengeteg embert már egy pillantás után kizárnak. Viszont legtöbb esetben nem elég, ha a külsőd megfelelő, a személyiségednek is megfelelőnek kell lennie, hogy sikerrel járj.
2014. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Bár ez egy kicsit bonyolultabb, mivel a személyiségedhez kapcsolódó elvárások nagyon különbözőek, míg a külsőben szinte mindenkinél ugyanaz az elvárás.
2014. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"a külsőben szinte mindenkinél ugyanaz az elvárás."


Szóval ha én csúnyább vagyok az átlagnál,akkor akasszam fel magam?

2014. dec. 30. 13:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Illetve a kevésbé szép lányok akkor joggal picsognak a pasikra ha nem veszik észre őket és a pasik is a szebb lányokat válasszák..Akkor a kevésbé szép lányok is akasszák fel magukat?
2014. dec. 30. 13:24
 7/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen pasik félénkek. a nők meg szeretik ha irányítják őket, ha nem nekik kell irányítani a kapcsolatot. és valamiért erre a tahó trógerek sokkal jobban képesek.

nekem tényleg az számít, h pl keressen mindennap, figyeljen rám, megnevettessen.

meg is mondtam a jelenlegi barátomnak, ha nem keres mindennap, nem érzem a törődést, akkor nem fog hiányozni és megy a többi közé a levesbe. :)


27 L

2014. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nők :D ne bízz bennük, ne szeresd őket, amit mondanak az vagy igaz vagy nem sz#rd le. Legyél f&szfej, ökör, csöves mert az bejön nekik ;) ezt nem azért írom mert engem így neveltek hanem azért mert évek elpazarlása után rájöttem hogy így kell :D mióta ilyen vagyok csomó nőt dugtam, szóval ennyit arról hogy legyél jófej meg megértő. Amíg jófej voltam meg kedves a kutyának se kellettem, vagy mindig ott kötöttem ki hogy "legyünk barátok". Halgass rám és jobb lesz az életed :I
2014. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a rossz fiú karakterre olyan lányok buknak akik nem hosszútávra terveznek vagy csak hülyék mint a sz*rom.. a digi-dugi korszakban ez teljesen belefér tehát tizen..huszon évesen.. csak aztán a digi-dugihoz nem jársz haza, nem csinál vacsorát meg egy másik digi-dugiból összedugizott kölyködet se neveli. na mindegy a lényeg hogy a kérdésre válaszoljak..


legyen kedves - de csak férfiasan és ne b*zisan

legyen megértő - de azt se vigye túlzásba és ne legyen bólogató kiskutya

legyen intelligens - de ne okoskodjon :D

figyeljen a nőre - hát mi nők elég sok mindent teszünk, mondunk úgyhogy ez csak részben teljesíthető..meg hát ha minden oké akkor generálunk problémát.. :S jaj utálok csajból lenni de tényleg ez van :D a lényeg hogy ne legyen minden tökéletes mert az hamar meg lesz unva.. kell egy kis kihívás meg ilyesmi


amúgy a jófiúkról azt gondolják hogy gyengék.. egy nő keresi a biztonságot a férfiban. Ez 3 féle lehet. Fizikai, anyagi és lelki.

2014. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy digi-dugi nőket vegyél feleségül :D énis akarnék rendes életet ha lenne kivel :S de ha már az előző válaszadó (aki elvileg nő) is azt mondja hogy tizen-huszon évesen elmegy ha valaki rb@nc meg ingyenkrv@ akkor nem velem van a baj szerintem...
2014. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!