Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki ugyanígy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki ugyanígy van ezzel? Hogy aki küzd értünk és próbálkozik, az persze nem kell, csak az, aki elérhetetlen számunkra?

Figyelt kérdés

Nem direkt csinálom magamnak a rosszat, de valahogy mindig oda lyukadok ki, hogy aki igazán tetszik, az nem nagyon foglalkozik vele, bezzeg más srácok igen...


Lehet ez ellen tenni valamit?


20/L


2015. jún. 15. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Igen gyakran van ez így sajnos. És hát nem sok mindent lehet tenni ellene.
2015. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Talán azokban van valami, ami téged vonz, akik elérhetetlenek. Ha viszonoznák, akkor is más kellene? Mert ha igen, akkor igazából nem is a társkeresés van benned, hanem az ezzel járó izgalom, ami ebben a korban teljesen rendben van, megismered általa önmagad, és hogy mire vágysz.

Ha viszont nem keresnél mást, amint valaki viszonozza, akkor lehet továbblépni.

Olyannal viszont semmiképp se legyél, akinek te nem tudod viszonozni. Nem tudod megerőszakolni az érzéseidet.

2015. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem buta általánosításból, de ez arányát tekintve inkább lányokra jellemző, méghozzá EZÉRT:


Egy átlagos, hétköznapi fiú örül, ha a kiszemelt lány viszonozza az érzéseit, mert ő átlagosként ezt ritkábban éli meg, számára ez nem olyan gyakori. Ezzel szemben, egy átlagos, nem modell de nem is csúnya lányra mindig akad jelentkező, már egészen fiatal kora óta legyeskednek körülötte a fiúk, másként kezelik, más figyelem kíséri, ezért számára a viszonzás nem olyan rendkívüli, hiába csak átlagos, megszokja és természetesnek veszi. Ez pedig ahhoz vezet, hogy idővel már több férfit is megkaphatna, van kikből válogatnia. Ismételten, nem a csúnya vagy erősen túlsúlyos lány, elég ha átlagos.

2015. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%

# 3/3 Időpont ma 16:12 - Te biztosan nem nő vagy. :-)

De hidd el, nincs igazad, és nem a kivétel erősíti a szabályt. Mindkét oldalon van, akinek könnyebb, és van, akinek nehezebb az ismerkedés és egy kapcsolat kialakítása. Én átlagos nőnek tartom magam ilyen szempontból, aztán 18 éves koromig átnéztek rajtam a fiúk...

2015. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, értem, amit írsz, és egyetértek vele, de attól, hogy van kiből válogatni, sokkal egyszerűbb lenne azt választani, akinek viszont kellek, de mégsem így van... Vagy ha én is elérhetetlen lennék, akkor az jobban felkeltené a figyelmet?
2015. jún. 15. 16:16
 6/23 anonim ***** válasza:

Ez sajnos idősebb korban is előfurdul :(. Legalábbis en is hasonlóan vagyok vele, hogy akinek en kellek az nekem nem kell, aki nekem kell, annak meg én nem... Nem tudom miért van ez így, talán a "vadászösztön". Remélem te kinősz belőle.

Nekem amúgy az elérhetetlen az relatív, mert valamennyire azért megtudom szerezni az illetőt, de sajnos soha nem komoly kapcsolatra, még akkor se ha hosszú hónapokig eltart a dolog...

30n

2015. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem is így van, hogy max alkalmiba belemennének, de ennyi.
2015. jún. 15. 16:16
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó hozzászólást érdemes még azzal kibővíteni, hogy mivel a nők a nagyobb érdeklődés miatt hajlamosak a saját külsejüket felülértékelni, ezért úgy képzelik, hogy van esélyük a legtöbb szépfiúnál. Sőt, gyakorlatilag számukra egy átlagos külsejű nem jópasi, a jópasi meg átlagos. És igy tovább

Igy nem fogja fel, hogy azért "elérhetetlen" számára a srác, mert az a srác kategóriákkal jobb nők között keresgél

2015. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont, hogy volt olyan is, hogy nem is értettem, hogy hívott el éppen engem randira, mikor elég átlagos vagyok szerintem... De ha meg nem tetszem neki, minek hív el? Nem értem a férfilogikát...
2015. jún. 15. 16:23
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha a vadászösztön hajt, azt ki lehet nőni, ha akarod. De általában nem az a probléma. Mindenki nézi a külsőt is, aki nem vak, ugyanakkor engem pont nem az fog meg valakiben, ha megfog, hanem valami más tulajdonsága, ami már nem külső dolog.
2015. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!