Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értem én, hogy hajtja a férfiakat az ösztön, de ezt miért kell csinálni?

Figyelt kérdés
1 éven belül ez a 3. eset, hogy a pasikról, akik udvarolnak, mondják a szépeket, egy véletlen folytán kell megtudnom, hogy közben van barátnőjük. Friss a döbbenetem, úgyhogy most még nagyon magam alatt vagyok, ezért előfordulhat, hogy túlságosan borúsan látom a helyzetet és általánosítok, de komolyan nem értem, hogy miért kell ezt csinálni. Ennyi tisztesség nem maradt a mai pasikban? Akinek nem inge, ne vegye magára, de akkor legalább cáfoljatok meg, hogy vannak még tisztességes férfiak is és csak én vagyok ilyen szerencsétlen...
2015. jún. 15. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%

Kinek a hibája, hogy a szexen kívül semmi mást nem tudsz nyújtani?


Ja értem, minden férfi disznó, valar morghulis.

2015. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Előző: idióta vagy... normális ember nem nyomul rá egy csajra ha van barátnője...
2015. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 MolotovPunk ***** válasza:

Miért ne lennének tisztességes férfiak?Csak te maximum azokat nem veszed/vetted eddig észre.Ugyanúgy vannak tisztességes nők is,de ő köztük is akad jó néhány,aki ugyanúgy pasizik és flörtöl úgy,hogy otthon meg várja a barátja...

Van az ismeretségi körömben olyan lány,aki hónapok óta csalja a pasiját és közben meg hazudozik,hogy barátnőivel megy plázázni

2015. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az első kommenthez hozzáfűzném, egyikkel sem volt...
2015. jún. 15. 22:09
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

"Előző: idióta vagy... normális ember nem nyomul rá egy csajra ha van barátnője..."


Ja persze, sokat járthattál hittanórára. Nyilván a nők, és férfiak sem lépnek félre sohasem. Sőt, több ember lép félre, mint amennyi nem. Ilyenformán meg tulajdonkeppen az a nem normális, aki nem lép félre :)

2015. jún. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol udvarolnak?
2015. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Találkoztunk élőben is, de nyilván napközben a facebookon beszélgettünk, szóval többnyire ott.
2015. jún. 15. 22:25
 8/24 MolotovPunk ***** válasza:

Sokan vannak kényszerkapcsolatban,ahol előfordul a félrelépés...

Tudom milyen dolog,velem is tettek már meg ilyet és én is léptem már félre életemben.Tudom nem szép dolog,de akkor lehettem úgy 19-20 éves.Másképp gondolkodtam akkor.

Azóta már változtam sokat.

2015. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 MolotovPunk ***** válasza:

Annyit még hozzáfűznék,hogy szerintem fészbukon társat keresni és udvarolni is nagy lúzerség.

Ott gyakorlatilag mindenki azt ír,mond,amit akar...

Nem tudom hány éves lehetsz,de nem hinném,hogy 20nál több vagy.Bocsi...

2015. jún. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
21, de mint mondtam, nem facebookon ismerkedtünk. Valakit főiskoláról ismertem meg például, csak mivel nem vagyunk együtt a nap 24 órájában, ezért a facebook is jelen van nyilván. Szóval őket NEM neten ismertem meg, mielőtt még egyszer szóba kerül.
2015. jún. 15. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!