Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a férfiakat, akik tehetségtelenek a csajozásban, és inkább prostituáltak szolgáltatásait veszik igénybe?

Figyelt kérdés

olvastam itt már olyat párszor, h sok sikertelen próbálkozás v kudarc után eldöntötte a férfi, h nem erőlteti azt, ami nem megy, és mivel szükségét érzi egy nőnek, akkor felkeres hivatásos prostit.


nem akarom sajnáltatni magam, az évek során hiába gyakoroltam az ismerkedést, hiába voltam nők között, ha valaki tetszik, akkor a közelében leblokkolok, túl nyálas leszek, elcsuklik a hangom, ügyetlenkedek előtte, és ezzel el is ástam magam annál a bizonyos nőnél.


sokadik próbálkozásra se megy, ez van!! belenyugodtam.. szal rájöttem, h nekem nem megy a csajozás, és minek erőltessem.. elmeséltem két idősebb nő munkatársamnak, és nagy szemekkel néztek rám, h nekem miért van szükségem erre, amikor az adottságaim megvannak. össze is vesztek velem. az egyik haveromnak (aki lány) is meséltem, ő is kiakadt, szerinte hülye vagyok.


nem értek a nőkhöz ennyi! nem akarom ezt erőltetni. ha mindig megbuktatnak egy vizsgán, akkor ideje elgondolkodnom, h szükségem van-e arra a szakmára, értietek..


én nem ítélem el azokat, akik hülyék a matekhoz, az autószereléshez, a helyesíráshoz, a főzéshez sütéshez, a spóroláshoz, a kalapácshoz stb. senki se lehet mindenben profi, de akkor engem miért ítélnek el, h így szeretnék alkalmi partnert találni?


2015. máj. 15. 15:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne meséld el. Igazából ez a te magánügyed, nincs hozzá közük a kollégáknak, a haveroknak. A prostitúció elég kényes téma, nyilván az is kényes téma, ha valaki ilyen szolgáltatást vesz igénybe.

Én nem ítéllek el.

2015. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
28%

Mert egy normális nő a prostikat és a férfiakat, akik hozzájuk járnak, elítéli. Mert a nők hisznek a szerelemben, a romantikában, a hűségben és rosszul érinti őket, hogy a férfiak pénzért vásárolnak szexet, mintha csak egy liter tejre lenne szükségük...

Amúgy eléggé nyitott személyiségnek tűnsz, szerintem simán be tudnál csajozni. Vannak csajok, akik buknak a bénázó hapsikra. Ne add fel...

2015. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Én sem ítéllek el. Ne beszélj erről kollégáknak, ha esetleg kibeszélnek, nagyon kellemetlen helyzetbe kerülsz. És igen, menj el prostihoz, próbáld ki a dolgot, beszélgess is velük. Valószínű, hogy akár a 2-3. látogatás után megerősödik az önbizalmad, és a „rendes” lányok előtt sem feszélyezed már magad.
2015. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
63%
Ezt inkább csak a nők ítélik el. Talán azért, mert így szabad maradsz, nem vagy zsarolható a p*na által, nem kell úgy viselkedned a nőkkel mintha hercegnők lennének stb. Ha van rá pénzed miért ne?
2015. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
53%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz a pénzeddel, s az életedet hogyan alakítod. Nehogy már néhány nagyokos nőcike akarja megszabni, hogy mit erőltess és mit ne. Mindenképpen jó dolog, hogy belenyugodtál a sorsodba, így idővel sokkal lazább leszel, a nőket pedig zárd ki teljesen az életedből. Élj a hobbijaidnak, a munkádnak, a tanulásnak, a sportnak, a prostizásnak. Ha a jövőben belebotlasz újabbnál újabb nőkbe — ugyebár amekkora idióták a nők —, úgyis a hibáidra fognak utazni, emiatt se alapozz soha rájuk. Éld az életed, alakítsd úgy, ahogy akarod. Ha k#rvázni akarsz, tedd! Mellesleg amelyik nő emiatt elítélne, annak van a legzsírosabb vaj a füle mögött.
2015. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
41%
Mert ők soha nem voltak még ronda férfiak. Persze ha egy nő egy gazdag pasas háziqrvájának áll, az teljesen rendben van szerintük.
2015. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
51%

Nőként értem azt, hogy miért inkább prostikon próbálkozol (ugyanakkor tudom, hogy emiatt is óvatosnak kell legyen a pasizásban, egészségügyi szempontból :P )

Visszatérve a témára: a prostik neked nem a csajozás művészetéről mesélnek neked biztos, hanem csupán fizikai megkönnyebbülésről. Próbálj lassanként szakirodalmat olvasni az udvarlásról, hatékony csajozásról, mert egyre több mindenre lesz neked szükséged egy nőtől, nem csak szexre ... Ezt te pontosan jól tudod.

2015. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
28%
Én biztos, hogy soha nem kezdenék olyan pasival, aki prostizott. Aki képes ilyen alacsonyra adni az igényeit, annak én túl jó vagyok. Aki prostihoz jár, az feladta a próbálkozást, hogy valaha is eleget tudjon nyújtani egy nőnek, akinek udvarolni kell, és figyelni az igényeire szex közben, nem csak otthagyni a pénzt az asztalon. Még az alkalmi/állandó szexpartner is jobb, mert ott legalább nyújtanod kell valamit az ágyban, nem csak fizetni.. Igen, a nők ezen ki fognak akadni, ha megtudják, mert az igénytelenség netovábbja olyan nőbe dugni a f*rkad, akiben hetente mindenféle alakok százai dugják, mert te úgy gondolod magadról, hogy jobbat nem érdemelsz, és még te fizetsz érte.. Akik megbotránkoznak, eddig azt gondolták, hogy ennél több vagy.
2015. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
64%

"Aki prostihoz jár, az feladta a próbálkozást, hogy valaha is eleget tudjon nyújtani egy nőnek, akinek udvarolni kell"

Udvarolni egy nőnek? Hahahaha! Őszintén, nálad elérne bármit is egy undorítóan ocsmány külsejű pasi udvarlással? Vagy nemet mondanál egy baromi jóképű, magas, izmos pasinak csak azért, mert nem tud udvarolni?

2015. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
60%

"Udvarolni egy nőnek? Hahahaha! Őszintén, nálad elérne bármit is egy undorítóan ocsmány külsejű pasi udvarlással? Vagy nemet mondanál egy baromi jóképű, magas, izmos pasinak csak azért, mert nem tud udvarolni?"


Voltam már szerelmes nem túl szép pasiba, és számomra tökéletes volt, valamint hagytam már el "jóképű, magas, izmos" pasit, akit sok csinos nő irigyelt tőlem, mert nem tudtam szeretni. Valójában én nem is tudom, mit nevezel undorítóan ocsmánynak, mert nem találkoztam még soha senkivel, akire ez illett volna. (Az igénytelenség pedig önként választott "stílus", ami ellen lehet tenni.) A nők és férfiak többsége valóban felszínes, de megnyerő személyiséggel lehetetlen, hogy az ember ne találjon párt magának, még ha nem is az első fog a karjaiba dőlni. Általában a 20-as évek végére válnak egyébként egyre fontosabbnak az emberi tulajdonságok, és elfogadhatóbbá a testi hibák. Mondom mindezt úgy, hogy én nem vagyok szép vagy csinos nő, mégis sokkal többen szerettek belém (és nem ocsmány vagy bunkó pasik), mint amit sokan elhinnének. Mostanra éppen a feltűnően jóképű férfiakat nem veszem komolyan, akik hozzászoktak, hogy könnyedén az ölükbe hullik bármi, nekik nem kell nyújtaniuk semmit, elég, hogy jól néznek ki.. Párkapcsolatra az alkalmas, aki csalódott már néhányszor, és ezért megbecsüli azt, aki végül mellett marad.

2015. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!