Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miért van? Az agyam ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Az agyam ezzel tölti ki a hiányosságokat?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok. Sajnos eddig egy merő tragédia a szerelmi, és szexuális életem. Nem akarom így felfogni, és bízom benne, hogy ez a későbbiekben majd nem így lesz, de tényleg nem könnyű a jelenlegi helyzetem. Sokat próbálkoztam, de mindig volt vmi buktató. Mások elmondása szerint nem vagyok csúnya, sőt kifejezetten előnyös a megjelenésem, de az hogy eddig nem érdekeltem gyakorlatilag egy lányt sem, vesztem az önbizalmam, és egyre inkább magamban, és magamon kezdem keresni a hibákat. Sajnos nem tudok túl sok új emberrel ismerkedni, mivel kifejezetten utálom a szórakozóhelyeket, és a legtöbb bulit, habár a külsőm pont az ellenkezőjét sugallja. Persze barátom is egyre kevesebb van, mivel a legtöbben már komoly kapcsolatban vannak, vagy voltak. Egyedül a főiskola van, ahol lenne rá esélyem, de eddig ha volt is, ugyanúgy volt mindig vmilyen buktató. A tinder féle komolytalan történetekkel nem akarok, és nem is merek foglalkozni, mert teljesen elveszítették ezek az eredeti lényegüket, és hogyha ezen is visszautasítanának, az a maradék csepp önbizalmam is kárba veszne.


Mostanság észrevettem, hogy egyre többet álmodok lányokról, szerelemről, párkapcsolatról, arról, hogy végre barátnőm lehet, vagy lett. Régebben is volt ilyen, de most már egyre többet, például az előző 3 éjszaka is így volt. Mondják hogy az agy nem tud új dolgokat kitalálni (pl. egy ismeretlen lány), de azt érzem, hogy őket még nem is láttam. Olyan borzasztó ezután felébredni, néha egy traumaként élem meg.

Miért szokott ez lenni? Normális dolog ez? Az agyam lányok hiányában egyre többet kezd magának pótolni? Veletek szokott ilyen lenni? Hogy vélekedtek erről?



2015. jún. 16. 12:07
 1/7 Mumusan ***** válasza:

Arról álmodik az ember ami épp foglalkoztatja. Pl már 2 hete motorokat nézegetek, álmomban már levetette 300 km-t. Mikor beteg volt a gyerek, arról álmodtam.

Ne akarj görcsösen barátnőt, viszont kell hogy olyan szituációkba keveredj, ahol ismerkedni lehet.

2015. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes foglalkozni az álmokkal.
2015. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy ilyesmit álmodtam, de ennek nincs különösebb jelentősége. Aminek van, az a normál élet, de ott én soha nem szerezhetek barátnőt, mert eddig minden lány elmondása szerint ocsmány vagyok és undorító arcom van. De ha ez nem lenne elég, még alacsony is vagyok. Szóval tudom, hogy egyedül kell leélnem az életem, mert soha nem lesz olyan lány, aki legalább randira eljönne velem.
2015. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Hihetetlen hogy nincs olyan kérdés ahol "alacsony-ocsmány srác" ne ragadná meg az alkalmat hogy sajnáltassa magát.
2015. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, amikor én olyat álmodok, hogy találkozom/összejövök egy számomra ideális partnerrel, akkor azt nem traumaként élem meg, pedig már 2 éve nem volt párkapcsolatom. Ilyenkor inkább azt érzem, hogy ez az az érzés, amire vágyom, ezt keresem, és visszatart attól, hogy csak azért beleugorjak valami pocsék kapcsolatba, hogy legyen valakim.
2015. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso a mullerpeteri csodagyerek, aki 40 evesen is errol fog almodozni.

Neked meg kerdezo.

Tinderezz, jarj bulikba, ismerkedj lanyokkal. Megmondom mi lesz, 10szer vissza fognak utasitani, de 11 szerre bejon. Hulye felfogas az, hogy ha sosem ultel bringat, azonnal a megnyered a tour de france.t. parszor elhadalsz, aztan annyi. Mindenki igy kezdi, ne fossal. De a lenyeg, sose higgy, ezeknek a mullerpeteri hulyesegeknek. Ezek 40 eves venlanyoknak szolnak.

2015. jún. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es, hadd írja le, amit szeretne. Legalább itt, ha már máshol nem teheti. Nekem is nehéz dolog elfogadni a magányt, és néha csak az itteni siránkozás jelenti a "vigaszt". Hidd el, nem egyszerű már több visszautasítás után továbblépni, igazából nem is nagyon lehet, mert az ember emlékezni fog rá, ameddig nem lesz valakije. Bár néha még utána is.


Utsónak: Nem bízom a tinderben, és le is írtam miért. Bulikba nem járok, mert nem szeretem, de ha járnék is, akkor is idegennek érzem a környezetet, zavar a sok ember, a ricsaj, és az megtalálható személyek többsége is taszít. Próbálkoznék én, csak az egyetlen dolog, ameddig eljutok a lányokkal, az az, hogy kapok tőlük egy kedves mosolyt, netán szemeznek velem az utcán. És itt igazából többnyire vége is a pozitív jeleknek.

Nem jelölnek be, nem jönnek oda sosem maguktól, ha elkezdek velük beszélgetni, megismerkedek velük, akkor is csak szökőévente egyszer. Ha rám is írnak, akkor is csak azért, mert segítség kell nekik. Mintha miután megismernek, azután rájönnek mindig, hogy áhh oké hogy cuki, meg kedves vagyok, de nem én kellek. Nem érzem bennük azt, hogy érdekelném őket. Ha valami lányt érdekeltem, azokkal (elnézést tőlük), de legszívesebben szóba sem álltam volna velük. Ha randira elhívtam egy nekem tetsző lányt, és netán eljött velem, sokszor az volt, hogy nem is gondolta, hogy bejön nekem. Lehet, hogy a hülyét játszották, de vhogy azt éreztem, mintha bele sem gondoltak, hogy én udvarlok. Arra gondoltam, hogy lehet valami a személyiségemben van, valami olyan, ami taszítja őket. Nem tudom mitől lehet, de úgy gondolom, több minden is közrejátszhat. Sajnos, szinte apa nélkül nőttem fel, úgy gondolom, hogy a férfias jellem, ami határozott, erős, és amit gyakran a nők keresnek, nem igazán van meg bennem. Nem vagyok egy tutyi-mutyi szerencsétlen, de régebben abszolút a metroszexuálisak táborát erősítettem. Most már nem vagyok annyira feminin, de még mindig nem érzem azt a határozottságot magamban. A csalódások is közrejátszottak ebben. Úgy vélem, ez szerepet játszhat a sikertelenségemben. Ha érezném azt tőlük, hogy van olyan lány, akinek kellek, és ő is nekem, teljesen máshogy állnék a dologhoz. Nem akarnék magamba roskadni.

2015. jún. 22. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!