Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az agyam szerint szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az agyam szerint szakítanom kéne vele, a szívem meg azt mondja, hogy ne?

Figyelt kérdés
Óriási nőcsábász, és a barátnőmet is kegyetlenül dobta, különösebb ok nélkül. 2 hónapja vagyok vele együtt, és eddig nem volt rajta semmi fura, de ismerve az előéletét nem tudok nyugodt szívvel hozzábújni. Két nappal ezelőtt, az egyik barátja elmondta nekem, hogy a pasimnak nem nagyon számít kivel jár, a lényeg, hogy legyen csaja. Ez nagyon rosszul esett, és az agyam azt mondja hogy szakítsak vele, még mielőtt ő un meg engem, a szívem meg hallani se akar erről. Most mi legyen?

2015. jún. 2. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez kell neked, ennyi az önbecsülésed, akkor egészségedre.
2015. jún. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki Veled őszintétlen, akkor is jobb, ha minél őszintébb vagy vele. Mondd el neki, milyen félelmeid vannak vele kapcsolatban!
2015. jún. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődet dobta kegyetlenül, akkor nem is értem, hogy te minek jöttél össze vele... de persze egészségedre a dolgot.
2015. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"a pasimnak nem nagyon számít kivel jár, a lényeg, hogy legyen csaja"


Nincs ezzel semmi baj. Elég buta kis fruska szaladgál, akiket lehet hülyíteni. Kedves egészségére :))

2015. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Olyannal legyél együtt, akivel jól érzed magad.

Ha nem érzed jól magad, tegyél érte.

Ha teszel, de látszik hogy nincs értelme, akkor meg szakíts.

2015. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb minden nőcsábásznak elkapják a tökét. (Én már csak tudom...) Legyél te az, aki megteszi. De ha erre nem érzed elég jónak magad lépj le mielőbb.
2015. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!