Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri társkereső oldalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri társkereső oldalra regisztrálni? Mennyire megbízhatóak? Igaza lehet barátnőmnek? L

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint társkereső oldalra olyan regisztrál, akinek nincs élete, barátai, defektes, tuti valami perverzióval. Ő biztos nem állna szóba ilyen helyen senkivel. Én azért nem így gondolom... Tény, hogy sok fura alakkal lehet összeakadni, de másrészről az internet kinyitja a világot és a lehetőségeket olyan emberek megismerésére akiket e nélkül sose ismerhettünk volna meg ...


Mi a véleményetek?


2015. jún. 16. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy ez itt az egyik legjobb tárkereső :)
2015. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez hülyeség, simán lehetnek ott is rendes emberek. Miért ne? Aki nem találja meg a megfelelő embert, és már nincs ötlete, hogy hol ismerkedjen, az lehet, hogy regisztrál, attól nem lesz kevesebb, mint azok, akiknek nem volt rá szükségük...


Amúgy meg az 1. jól mondja, itt is lehet ismerkedni. Én sok emberrel levelezgettem már, ha van kedved írj rám

2015. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sokaknak nincs ideje munka vagy egyéb dolgok miatt. Sokan őszintébbek tudnak lenni interneten. De persze vannak komplexusosak és trollok is. Nem fekete fehér a világ sehol.


Én azért neten ismerkedem mert van különleges fétisem, amit így azonnal mondhatok és nem ijednek meg tőle. Élőben nehézkes. Semmi defektem nincs. F


nem nincs lábfétisem:D

2015. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én is hasonlóképpen gondolom. Akkor én sem vagyok defektes :D (Remélem.)
2015. jún. 16. 22:39
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez az, ha szóba sem állna a barátnőd azokkal, akik oda regisztrálnak, az életben nem fogja megtudni, hogy nem olyanok, amilyennek elképzelte őket. Egyből leírni valamilyennek egyes embereket teljesen ismeretlenül, az azért durva. Én meg a barátnőddel nem találkoznék már ezek után.
2015. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A barátnőd nagyon rosszul gondolkodik, semmiképpen ne hallgass rá! Az emberi gyarlóságról nem az internet tehet. Kétségtelen, hogy itt könnyebb hazudni meg sumákolni, de mindez belülről jön, az emberek lelkéből, a technika pedig sajnos tehetetlen ezekkel a dolgokkal szemben. Arról meg nem is beszélve, hogy ugyan mit csináljon az, akinek egyszerűen nincsen hol ismerkednie?
2015. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tény hogy sokan ilyenek is vannak. Én pl. nem szeretem mikor internetes ismerkedős fázisban a problémáit rám tolja és csak arról tud beszélni. (Ilyen a kicsit defektes.) De amúgy már volt olyan hogy olyan lánnyal ismerkedtem aki másnak adta ki magát és az a legdurvább hogy más nevével élt vissza! Amúgy lehet normális embereket találni de nem kell várni nagy csodákat, és mindig résen kell lenni. F22
2015. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Az miért baj, ha valakinek nincsenek barátai? Nekem sose voltak, igazából nem is érzem szükségességüket, de attól még akárhogyan is nézzem, ugyanolyan ember vagyok, mint aki a nap 24 órájában a haverjaival van.
2015. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs igaza, vannak nagyon rendes emberek is. DE nagyon sok olyan van, aki a legalapvetőbb udvariassági formákat sem tartja be, úgyhogy növessz vastag bőrt előtte. (Ismeretlenül, gondolom, könnyebb bunkónak és érzéketlennek lenni.) Ja, természetesen időről időre előfordul személyes találkozáskor, hogy amit mondott magáról, annak a fele sem igaz. De tényleg lehet rendes emberekkel is találkozni.
2015. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok! Hasonló dolgokkal érveltem én is a barátnőmnek, de ő az a természet aki ha határozott véleményt kialakít valamiről, abból akkor sem enged ha nyilvánvalóan nincs igaza...
2015. jún. 16. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!