Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki egy nőnek fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki egy nőnek fent lenni egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira ciki, mint egy fiúnak fennt lenni. Egy valamit leszögeztem a lánnyal amikor beszélgettünk, ha bárki kérdezi hogy ismerkedtünk össze, ne hozzuk fel a társkeresőt. Egyetértett.
2015. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi mindenkinek el meséltük, hogy társkeresőn jöttünk össze, 6. éve vagyunk együtt ebből 4éve élünk együtt :D még anno a myvip randin találtunk egymásra :D
2015. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nem is társkereső lenne ha csak pasik lennének fent.
2015. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én felnek, hogy valami ismeros megtalál rajta. Es elottuk mar ciki lenne szamomra.

Pedig neha gondolkodok rajta, hogy ki kellene probalnom, de aztan megse. Meg nem tartok ott. Legutolso eselynek megtartom. :D

2015. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy gondolom mint a 4-es, szerintem is tud ciki lenni, mintha nem lennék képes személyesen ismerkedni. Közben csak tartom hogy egy ffi.ben legyen annyi tud kezdeményezni egy nőnél.
2015. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!