Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem igazán érdeklődnek irántam a lányok?

Figyelt kérdés
Ma már végleg kiborultam. 22 éves fiú vagyok, budapesten élek, és azt tapasztalom hogy semmibe vesznek az emberek. Szinte mindenki csak felületes haverságot akar, a lányok pedig legfeljebb futó kalandot. Nem vagyok se ronda, se semmi olyat nem tudtam az évek alatt kideríteni magamról, ami miatt negatív benyomást kelthetnék. Sokat sportolok, idén tettem vizsgát egy elég felkapott szakmából. Bulikban, és az interneten is próbáltam ismerkedni, de általában mindig csak üres ígéretekre találtam. Létezik, hogy olyan nagyok az elvárásaim, hogy találjak egy olyan lányt, akiben bízhatok hogy nem csal össze-vissza, és bár a szex is nagyon fontos, beszélgetni is lehet vele. Pl. ma sétáltam haza, ilyenkor gyönyörűek a város fényei, miért nem adathatik meg nekem is az a lehetőség hogy kézenfogva járjam végig egy aranyos lánnyal? Tudom, hogy mindent nem lehet rögtön, sokszor azzal nyugtatnak akikkel megosztottam a problémám, hogy ez normális, és csak idő kérdése hogy találjak valakit. Akkor kérdezem én, mégis még hány évet kell várjak? Ráadásul annak ellenére, hogy a családommal nagyon jó a viszonyom, nagyon sokat vagyok egyedül. Szerencsére vannak állataim, ők kicsit feldobnak, de sokszor teljesen kedvetlenül, lejárt lábbal esek haza éjszaka. Ráadásul kb. egy éve megismertem egy lányt, nála éreztem az 'igazi' érzést, rendszeresen találkoztunk, aztán egyszercsak már nem érdekeltem és felszívódott. A kommunikációs készségem elég jó, könnyen tudok barátkozni, beszélgetni. Évek óta keresem a hibát magamban és nem tudom mi lehet az. Félreértés ne essék, nem tökéletes akarok lenni, mert ez képtelenség, csak szimplán jobbá akarom tenni magam. Az iskolás éveim is nehez teltek, szinte évekig alig jártam emberek közé, és elképedt arccal néztem, ha valaki megkérdezte, hogy -hogy vagy? Van rá esély, hogy találok egy olyan lányt, aki hajlandó lesz megismerni, és elfogadni? Tudom, egy lánnyal jól kell bánni, rendszeres programokat csinálni, eddig volt pár barátnőm, de csak egy hosszabb. Ha van valami tippetek, mi lehet a kiút ebből a nyomasztó helyzetből, szivesen meghallgatom, és köszönöm előre is.
2015. jún. 18. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a fickó 181 milliót nyert a lottón csütörtökön, rá 2 napra megtalálta élete szerelmét. Ez aztán a SZERENCSE!

[link]

2015. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked már legalább volt már valakid, vagy voltak valakijeid, meg jóval fiatalabb is vagy nálam.
2015. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-esnek: és ha ez az ember nem nyert volna a lottón, akkor nem találja meg ezt a gyönyörű nőt? Vagy a kettő dolognak nincsen köze egymáshoz?
2015. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó te ritka hülye vagy :)
2015. jún. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irántam azért nem érdeklődnek, mert ronda vagyok, de nagyon. Nem is csoda, hogy 28 évesen még nem volt egy randim sem.
2015. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, miért is vagyok én szerinted hülye? Én arra utaltam, hogy nem kizárható, hogy a nyereménye miatt "találtak egymásra", a két esemény közelsége elgondolkoztató. De valójában nem tudom, honnan is tudhatnám?
2015. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azthiszem csak nem megfelelő helyen vagy megfelelő emberekkel hozott össze a sors. Ne add fel lesz ez még jobb (: 20/N
2015. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!