Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pozitív, talpresett nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív, talpresett nőként miért csak a negatív pasikat vonzom?

Figyelt kérdés

A környezetem szerint pozitív, talpraesett, jó humorú, közvetlen nő vagyok. Viszont makacs is, és megyek a saját fejem után.

Viszont akárhányszor próbáltam hozzám hasonló srácot keresni, nem találtam. Mindig csak olyan férfiakkal hoz össze a sors, akiknek anyuci-apuci mindent a feneke alá tett, 30 körül még nem éltek egyedül, nem vezettek háztartást, és alap dolgokról az életben fogalmuk sincs.


Léteznek még olyan srácok, akik nem akarnak öngyilkosok lenni minden apróságért, nem hárítanak minden problémát a nőre, és pozitív a világnézetük?


Nem ismerkedek, csak véleményeket várok a témában.


21N


2015. jún. 19. 10:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nyilván léteznek, de nem tudom egy ilyen kérdésre mit is lehet válaszolni, igazából semmit se nagyon.


Miért őket vonzod ?


Ezt hülyeség így kijelenteni, csak így alakult.

2015. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. :)

22/F

2015. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem léteznek. Mindenki öngyilkos akar lenni.
2015. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresgéled a pasikat. Az eddigi tapasztalataid és ismerkedési technikád felejtsd el és egy nagy fordulattal másképp állj a dologhoz. És így hidd el talán megtalálod.

Amúgy léteznek ilyenek. 22F

(Ahogy kivettem szavaidból, viszont a negatív pasik azért szerethetnek annyira és találtak eddig rád, mert te jó humorú vagy. Kevés az ilyen lány aki pozitív és jó humorú. Na meg feltalálja magát az életben.)

2015. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

Ez a kérdés is...


Tessék itt az enyém: Miért nincsenek olyan nők akiket érdekelne egy cseppet is egy férfi személyisége a külsején és az anyagi hátterén kívül ?


Azért laknak otthon az emberek mert sajnos magyar fizetésből kell megéljenek. Az látszik, hogy számodra a munka is budos, hiszen ha dolgoznál tudnád, hogy még relatív magas keresettel is elég nehéz albérletet fenntartani és kb esélytelen új kecót venni. Ha pedig dolgoztál és ezt eddig nem sikerült kiszámolni, akkor más bajok is vannak nálad.


Elég undorító elvárásaitok vannak, az a baj és cserében szó szerint semmit sem adtok.

2015. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

20 éves korom óta külön élek, dolgozom, igaz, nem Magyarországon, mert külföldre költöztem érettségi után.

Szóval nekem csak ne mondd, hogy büdös a munka.

2015. jún. 19. 11:01
 7/19 A kérdező kommentje:
Jah, és mint olvashattad: szó nem esett a külsejéről, ellenben hosszan kifejtettem a személyiségét
2015. jún. 19. 11:02
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Én is hasonló lány vagyok, mint te. Mikor a barátomat megismertem, több éve nagyon rossz állapotban volt. Pontosan azért kellettem én neki, mert fel tudtam vidítani, kizökkenteni, elfeledtetni a múltat. Ismerősei, családja szerint is ilyen lányra volt szüksége. Azt neked kell eldöntened, hogy javíthatatlan, akivel összehoz a sors, vagy érdemes pár hónapot várni, amíg "felépül".


(Utólag olvastam a többit, amit írtál, azért az én páromon nem ilyen szinteken ütközött ki a negativitás)

2015. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Azert vannak elvarasok, mert komoly kapcsolatot nem lehet kialakitani egy picsogo, anyu szoknyajan ulo, eletunt luzerrel.

De egy magadfajtara nem erdemes mondatot pazarolni, mert szamodra ugyis csak a "nok csunyak es gonoszak" elmelet letezik.

2015. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8-as, 2 évig próbálkoztam mindkét eddigi páromat kizökkenteni a negativitásból. Több ilyen műveletre nincs energiám, olyan valaki kell, aki nem húz vissza.
2015. jún. 19. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!