Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pozitív, talpresett nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív, talpresett nőként miért csak a negatív pasikat vonzom?

Figyelt kérdés

A környezetem szerint pozitív, talpraesett, jó humorú, közvetlen nő vagyok. Viszont makacs is, és megyek a saját fejem után.

Viszont akárhányszor próbáltam hozzám hasonló srácot keresni, nem találtam. Mindig csak olyan férfiakkal hoz össze a sors, akiknek anyuci-apuci mindent a feneke alá tett, 30 körül még nem éltek egyedül, nem vezettek háztartást, és alap dolgokról az életben fogalmuk sincs.


Léteznek még olyan srácok, akik nem akarnak öngyilkosok lenni minden apróságért, nem hárítanak minden problémát a nőre, és pozitív a világnézetük?


Nem ismerkedek, csak véleményeket várok a témában.


21N


2015. jún. 19. 10:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ilyen kevés élettapasztalattal még ne általánosíts...meg fogod találni a párod csak legyél nyitott és érdeklődő. Nem véletlenül találnak meg ezek a nyámnyila pasik...mert valószínűleg elég empatikus Vagy a pasik felé és érzik, hogy van Nálad keresnivalójuk....ez Jó!!!!

A 30-as férfi korosztályt emlegetted.....21 éves létedre az érettebb pasik társaságát keresed, pont azért hogy olyan partnert találjál, aki saját egzisztenciával rendelkezik és biztosítani tudja a nyugodt,rendezett életkörülményeket. Nem akarsz szenvedni az általad felsorolt "problémákkal", de ez nem feltétlen kor függő. Azt is tudnod kell, hogy az ilyen pasik csak nagyon ritkán választanak tartós kapcsolatra 21 éves lányokat....kivéve ha különösen érettnek tartják és elhiszik magukban hogy tényleg szereti Őket....és ez nagyon ritka!!! Nagyon hitelesnek és összeszedettnek kell lenned ahhoz, hogy elérd a célod.

37F

2015. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem is mindig csak a rinyap*csa nők találnak meg állandóan (vagy én őket) akiknek az is világ fájdalom, hogy reggel 2dekával több mint tegnap volt. És minden féle problémái vannak és a pasik a hibásak mindenért :D Biztos vagyok benne, hogy léteznek vidám nők, de őket valószínűleg már elkapkodták :D 25/F
2015. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%

Jo, oke, de az ugy konnyu kerdezo, ha apa-anya alad rakta a lakast, vagy, ha azt nem is, de a lehetoseget, hogy odakint melozhass. Mas farkaval verni a galagonyat mindig konnyebb. :)

Amugy meg miert lenne anya kicsi fia, aki 30 korul meg otthon lakik? Mi van, ha hatalmas csaladi haz van, vagy igy jobban tud sporolni az elkoltozesre? Nem jelent cel nelkuliseget ez.

Hogy miert ezt vonzod be? Mert nem fogadsz el mas alternativat az eletben a sajat makacssagodon tul, es igy tanit az elet. Tagitsd ki a latokorodet. :)

2015. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, két éve elmentem otthonról munka miatt , magamra mosok főzök takarítok , mellette persze sport.... Pozitív , jóhumorral rendelkezem, amikor kilátástalan a helyzetem vagy akkor is optimista vagyok és mindig megoldom valahogy , holott voltak már helyzetek amikor anyukámat agyvérzés kerülgette , én meg nyugodtan kezeltem , nem nagyon tudnak felidegesíteni és nem akadok fenn az apróságokon..... Még egyéb kérdés? :)
2015. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A szüleim nagyon szegények, örültem, ha volt mit enni. Pénzhiány miatt abba kellett hagynom az egyetemet és munka után nézni, mert éheztem. Szóval, ennyit arról, mit raktak alám. Élettapasztalatom meg több is van, mint kellene, sajnos
2015. jún. 19. 14:23
 16/19 anonim ***** válasza:
10%

Szóval külföldön dolgozol. Gratulálok.


Ez semmilyen formában nem cáfolja az állításomat, mivel direkt leszögeztem, hogy Magyarországon. Ennek függvényében az egész válaszod teljes mértékig értelmetlen. Gyere haza és akkor magyarázzál.


Itt te vagy az kérdező akinek, idézlek "lap dolgokról az életben fogalmuk sincs.".


Ennyit erről.

2015. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Mi a fenének menjek vissza, ha eljöttem?

Örülök, hogy végre sikerült emberhez méltó feltételeket teremteni magamnak.

Aki otthon nem boldogul, az nyugodtan kijöhet, ha én meg tudtam csinálni, más is meg tudja.

2015. jún. 19. 15:22
 18/19 anonim ***** válasza:

25 vagyok, eléggé pozitív világszeméletű és a kedvemet is elég nehéz elrontani, viszont itthon élek még a szülői háznál.

Ha most albérletbe mennék akkor az a jelenlegi fizetésemmel kb nyomorgásra lenne elég a rezsi kifizetése után.Ez pedig szintén nem egy vonzó dolog ismerkedéskor, amikor az egyik félnek annyi pénze sincs , hogy egy kávét egy mozit vagy bármi egyéb dolgot fizessen.

Nem azt mondom, hogy külföldön sokkal könnyebb, de feltételezem nem véletlen, hogy annyi fiatal választja a kinti életet.

2015. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nos én meg az ilyen negatív lányokat fogom ki. Legutóbb is játszotta talpraesett, magabiztos, pozitív lányt, aztán kimutatta a foga fehérjét, hisztizet, a negatív szar világnézeteid akarta rám erőltettni és én lettem a szemét. Jó lenne egy olyan lánnyal ismerkedni mint te.
2015. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!