Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne párkapcsolatom úgy hogy egy szürke kisegér vagyok akit nem vesz észre senki?

Figyelt kérdés
Sosem voltak barátaim, és igazán párkapcsolataim sem. Ha felrakok egy jó képet a Facebookra szinte alig lájkolják, pasik meg alig. Hozzátenném, pedig nem vagyok csúnya, csak nem vagyok népszerű. Bezzeg a népszerű lányoknak a képét vagy 100-an is lájkolják.
2015. jún. 19. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szürke kisegér? Honnan jöttél?
2015. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Fesd le magad okkersárágra akkor észrevesznek majd a retardált fosbukos nyomorultak. Sok sikert hozzá.
2015. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lájkok száma nem mérvadó az én szememben.


Szívesen írok neked ismerkedős privátot, ha elöljáróban elárulsz annyit, honnan írsz és hány éves vagy :)

2015. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
magadnak való vagy lehet ezért. Aki érdeklődik irántad is válaszolsz talán, de te nem érdeklődsz felé, hogy vele miújság. Így elszalasztod azokat a lehetőségeket is amik jönnek, hogy barátokat szerezz. felém ált olyan emberek közelednek, akikkel én nem akarok semmit, nem találom értelmét, hogy megismerjem, mert nem szimpatikus, de paraszt azért nem vagyok, ezért érdeklődök én is felőle, ha ő is felém. Ennek kölcsönösen kell működnie, különben az életben nem lesz barátod.
2015. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelzem, hogy ez Felnőtt kategória és Nem Tini kategória!!!


A facebook egy semmi, a való világ odakint, az utcán kezdődik!

Olyan felszínes p..cs..a szeretnél lenni, akinek 5 ezer ismerőse van az fb, de annak a háromnegyedét se ismeri?


Ha meg szürke kisegérnek érzed magad, akkor tegyél ellene, hogy ne legyél az!

Biztosan van 1-2 barátnőd, akikkel el tudsz menni strandolni, de akár egyedül is elmehetnél. Járj sportolni, újíts!!

Változtass magadon!

2015. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem te voltál nem olyan rég a rút kiskacsa?
2015. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy kevés lájkod van facebookon, így még lehetsz normális ember.
2015. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok fiúnak pont te jössz be, csak nem veszed őket észre mert lefoglalod magad azzal, hogy más népszerűbb lányokhoz hasonlítod magad.

Attól, hogy valaki népszerűbb még nem biztos hogy jobb is.

Próbálj valami olyan elfoglaltságot keresni amiben jó vagy, amiben örömödet leled és akkor a kisugárzásod is megváltozik pozitív irányban és nagyobb eséllyel figyelnek majd fel rád ha boldog vagy.


A korodat elárulod ?

2015. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!