Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha úgy érzem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem, nem vagyok méltó egy igazi párkapcsolathoz és úgy érzem hogy nem szerethet viszont senki?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok.

Mindig is úgy éreztem hogy kevés vagyok, nem vagyok méltó egy komoly párkapcsolathoz, nem vagyok szerethető, és nem érdemlem meg hogy valaki viszont szeressen.

Környezetem szerint csinos, szép és kedves lány vagyok, nincs okom panaszkodni, de én nem érzem hogy annyira csinos lennék.


Mit tehetnék szerintetek? Persze párkapcsolatom soha nem volt, csak 1-1.5 hónapos "kapcsolatom" volt 3 db.

Rendszerint aki megtetszik, nehezen tudom elfelejteni és persze sosem szeretnek viszont.


2015. jún. 5. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szabad vagy holnap este? :)
2015. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lejjebb kéne adnod az igényeidből.
2015. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk pszichológus? És/vagy alapos önfejlesztés. Önbizalom hiányos vagy, ami komoly gond és elsősorban nem azért, mert így (jó) kapcsolatot is nehezebb találni.
2015. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Komoly lelki problémád van azt már látom. Nincs önbizalmad, kevés a hited magadban, és még sok minden más negatívat képzelsz be, ami egyáltalán nem igaz.


A szépség relatív, mindenkinek más a szép.

Fejleszd magad, különben soha nem lesz önbizalmad, és mindig lúzernak fogod magad érezni, ami ki fog hatni a kisugárzásodra. És ha negatív a kisugárzásod, akkor ne várj pozitív visszacsatolást!


Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, szeresd magad! Ha csak negatív gondolataid lesznek és vannak, akkor csak negatívat és rosszat is fogsz kapni!


Légy pozitív mindig! :)

2015. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

"Környezetem szerint csinos, szép és kedves lány vagyok..."


Eddig olvastam a kérdésedet. Innentől kezdve nehogy már probléma legyen felszedned egy kandúrt. Röhej!

2015. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves második. Honnan veszed így ismeretlenül hogy túl magasak az igényeim? Egyáltalán nem azok..

Akibe szerelmes vagyok, pocakja van, nem is kicsi, van rajta plusz kiló, nincs autója, tele van hitellel, a bank viszi a lakását, és a fizetése sem mesés! Ezek ellenére szerelmes vagyok és egyszer sem jutott eszembe hogy ha megtörténne a csoda és együtt lennénk, hogy élnék.


Még mindig úgy gondolod hogy lejjebb kéne adnom?

2015. jún. 5. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? Fordulj pszichológushoz. Majd ő rendbe tesz. Így nem érdemes ismerkedni, mert úgyis csak kihasználnának a kanok.
2015. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A vicc az, hogy én is így érzem magam férfiként, mert sokszor hallani azt, hogy valaki kevésnek érzi magát a másikhoz. Most én honnan tudjam, hogy megfelelek-e később is, vagy csak épp addig vagyok izgalmas, amíg friss minden? Nem értem, hogy emberek mit keresnek a másikban. Én tudom nagyjából mit szeretnék, de a nőknél sokszor kell az, hogy a férfi folyamatosan izgalmas legyen, egy férfi pedig egy idő után kifogy az ötletekből, és akkor nemsokára megkapja, hogy milyen unalmas, keveset tesz a kapcsolatba, stb.. és aztán történetesen lapátra kerül, vagy tönkremegy az egész...

Végülis nem válaszoltam a kérdésedre... :D Bocs. :p

Nem tudom, és nem értem hogy miért ne érdemelnéd meg, hogy valaki szeressen? Szerintem azért, mert eddig úgy alakult, az nem azt jelenti, hogy alkalmatlan lennél. Vagy te ezt másképp látod?

2015. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedj rendes pasikkal :)

Szerénynek tűnsz, nem volt sok kapcsolatod. Ezek jó tulajdonságok :)


Biztosan sok jó, pozitív tulajdonságod van, csak nem veszed észre. Lehet a férfiak többsége nem tartja azokat jó tulajdonságnak, de a rendesebbeknek bejönne.

Biztos vagyok benne, hogy szeretni való vagy, csak nem találtál még olyat, aki értékelne.


Nekem például szimpatikus vagy :)


Szerintem nem hátrány, hogy nem volt még több párkapcsolatod. A korodban egyre kevesebb ilyen nő van és ezt általában a rendes férfi értékeli is.


Nem értem, mitől érzed úgy hogy kevés vagy és nem vagy méltó egy komoly párkapcsolathoz? Miért ne lennél szerethető?

Lehet a kiszemeltjeid nem tudtak értékelni. És ez talán nem is baj, ha majd találsz valakit akinek nemcsak elég vagy, hanem meg is becsül, akkor utólag lehet nem bánod majd, hogy eddig nem jött össze


25F

2015. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Voltam pszichológusnál, aki a második konzultáción kikezdett velem.

Gusztustalannak tartom hogy elmegyek segítséget kérni, kiöntöm a szívemet neki, ő meg kikezd velem már a második alkalommal.

:(

2015. júl. 4. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!