Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy picit hazudok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy picit hazudok, hogy előnyösebb helyzetbe kerülhessek a korombeli lányoknál az még megbocsátható?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy vettem észre, hogy a korombeli nők az idősebb, érettebb esetleg (halkan suttogva) vastagabb pénztárcájú férfiakat kedvelik. Mind1 ebbe most nem szeretnék belemenni.

Tegyük fel, hogy a nőknek csak az érettség miatt van szükségük idősebb pasira.

Itt gyakorin, folyton ezt olvasom, meg hogy a velük korban stimmelő férfiak, még csak fiúcskaként gondolkozik.

Ilyenkor mindig felkapom a fejem, hogy ez mekkora általánosítás. Persze nem veszem magamra, mert úgyebár léteznek kivételek. Jómagam is az vagyok.

Sokan ismerkednek itt. Úgy döntöttem, én is kiírok egy hasonló kérdést, de ha rámír valaki nem árulom el a valódi koromat. A gondolkodásom, és beszédstílusom nem fog lebuktatni. Ha megkedvel a korom ellenére is, akkor szerintetek később megbocsátana, ha ebben az egy dologban félrevezetném.

Ez még megbocsátható szerintetek?

Nem kérek megkövezést, mert tudom hogy a hazugság nem erkölcsös dolog. Magamtól is tudom.


2015. jún. 20. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Hazugság-hazugság, akár kicsi, akár nagy.
2015. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
persze nem baj! tudod színház az egész világ! én a csillagos eget le hazudom ha kell :D
2015. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Én mérges lennék és odalenne a bizalmam. Ha ebben hazudtál, akkor még vajon miben...? Mi garantálja, hogy legközelebb vagy akár most is igazat mondasz?
2015. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana tudni, hogy 16 vagy 22 éves vagy mert ne mindegy.

Ám felőlem azt csinálsz amit akarsz, más férfiak jóval többet hazudoznak a nőknek és többnyire sikeresek náluk.

2015. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is az idősebbekre bukom, vagy buktam a viselkedésük,komolyságuk miatt.Nem volt egyik sem gazdag,sőt...

Én szerintem megbocsátanák, ha nem mondod el a korod. Persze ha rákérdeznek, és úgy hazudsz, már nem biztos. Ahogy érzed. Sok szerencsét! ;)

18l

2015. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
*megbocsátanának
2015. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sosem szokásom hazudni. Távol áll tőlem.

De ha egyszer az igaz út nem járható?

Sorra látom, hogy sokan korombeliek kiírnak ismerkedős kérdéseket, 0 válasszal.

Ha egy 30-40 férfi ír ki egyet, akkor a korombeli lányok meg ott tolongnak... Fura.


22/F vagyok.

2015. jún. 20. 13:08
 8/17 Interferencia ***** válasza:
2015. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

22 éves lány volnék magam is. És valóban azt látom magam körül, hogy a korombeli srácok kapcsolati szempontból valóban nem azt a szintet hozzák, mint idősebb társaik. Ugye, 22 éves pasiról ritkán gondolja az ember, hogy ha udvarol egy lánynak, akkor olyan szinten komolyak a szándékai (értsd: családalapítás, közös élet, ilyesmi), mint egy 30 vagy 40 éves férfi esetében. Nyilván 22 éves lányként azért rajtam is meglepődnek páran (főleg a szüleim :D ), hogy nekem is ilyen vágyaim vannak, tehát gondolom, nem ez az elvárt, de szerintem azért a legtöbb korombeli lány már nem (csak) bulizni és szórakozni akar az ellenkező nemmel, hanem pár év járás után összeköltözni, eljegyzést, házasságot, gyerekeket... Idővel. Sok pasi meg ezt az "idővel" kitételt is úgy veszi, mintha most rögtön azonnal akarnánk, és hanyatt-homlok menekül, hogy dehát ő még fiatal, még élni akar, szórakozni, úristen felelősség, kötöttség, atyavilág, vége az életnek.


Szerintem ezt értik komolyság, érettség alatt az emberek, akár itt, akár máshol. Legalábbis, én ezt értem.


Ezért vonzóbbak esetleg az idősebb férfiak, hiszen róluk feltételezhető, hogy egyrészt vannak olyan értelmesek, hogy nem játszadoznak, tehát ha kalandot akarnak, akkor azt is mondják, másrészt ha tényleg komolyak a szándékaik, akkor az valóban azt jelenti, amire gondol az ember, és nem csak pár éves járogatást.


Ennek ellenére, ha egy korombeli sráccal- mondjuk akár veled- találkoznék, ismerkednék, és meglenne a közös nevező, megértenénk egymást, és te magad is elég felnőtt lennél ahhoz, hogy az "elköteleződés" szóban ne rögtön egy sírtáblát láss a saját neveddel, nem akadályozna semmiben a korod. Ez nem ettől függ. Azok a kérdések, amik itt vannak, azok leginkább a fentebb boncolgatott sztereotípiák miatt hatnak komolytalannak, ami a korosztályunkat övezi.


De ha valakinek tényleg őszinték a szándékai, és valóban tartós kapcsolatra vágyik, attól elvárható, hogy a korát, nemét, nevét, hasonló alap dolgokat igenis felvállaljon, hiszen elég gyerekes és kiszámíthatatlan dolog lenne mindezek közül bármelyiket is eltitkolni vagy hazudni róluk. Hiszen te magad is mondod, a beszéded, írásod, stílusod alapján meg nem mondaná senki, hány éves vagy. Nem a szám számít, nem az év, amikor születtél, hanem az, hogy hogyan viselkedsz és gondolkodsz a világról. És ha valaki csak azért gondol éretlennek, mert 22 vagy, akkor már ne is haragudj, de nem ő a te embered.

2015. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha azt hazudod a pocsékul sikerült ételről, hogy ízlik, az megbocsátható, ha a halálos betegnek hazudsz, hogy jobban lesz, elnézhető, ha a haldoklónak, akin nem tudsz segíteni, hazudsz, hogy mindent megteszel az életben maradásáért, enyhíted a baját, és nem vagy kegyetlen.

De ha magadról hazudsz, csak hogy nőt kapj, azt én ne haragudj, de szánalmas próbálkozásnak tartom, és nem tudnék bízni benned. A hazugságra könnyen rá lehet szokni, és ha esetleg kifogsz egy lányt, aki már sok hazug pasiban csalódott, eleve elásod magad előtte, és azt fogja gondolni, hogy minden pasi szemét, és lehet, hogy te lennél a pohárban az utolsó csepp, és nem ismerkedne többé, pedig lehet, hogy egyébként működne a dolog.

Ha hazudozni akarsz, hasonló hazudozó társat kívánok neked, nehogy egy rendes nőnek vedd el a kedvét.

2015. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!