Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy picit hazudok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy picit hazudok, hogy előnyösebb helyzetbe kerülhessek a korombeli lányoknál az még megbocsátható?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy vettem észre, hogy a korombeli nők az idősebb, érettebb esetleg (halkan suttogva) vastagabb pénztárcájú férfiakat kedvelik. Mind1 ebbe most nem szeretnék belemenni.

Tegyük fel, hogy a nőknek csak az érettség miatt van szükségük idősebb pasira.

Itt gyakorin, folyton ezt olvasom, meg hogy a velük korban stimmelő férfiak, még csak fiúcskaként gondolkozik.

Ilyenkor mindig felkapom a fejem, hogy ez mekkora általánosítás. Persze nem veszem magamra, mert úgyebár léteznek kivételek. Jómagam is az vagyok.

Sokan ismerkednek itt. Úgy döntöttem, én is kiírok egy hasonló kérdést, de ha rámír valaki nem árulom el a valódi koromat. A gondolkodásom, és beszédstílusom nem fog lebuktatni. Ha megkedvel a korom ellenére is, akkor szerintetek később megbocsátana, ha ebben az egy dologban félrevezetném.

Ez még megbocsátható szerintetek?

Nem kérek megkövezést, mert tudom hogy a hazugság nem erkölcsös dolog. Magamtól is tudom.


2015. jún. 20. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
A hazugság az hazugság. Ha már az elején egy ilyen kis dologban hazudik, mi lesz később? Magyarázkodhat akárhogy, hogy miért csinálta, ha már egyszer hazudott, nem fogom elhinni, hogy máskor nem teszi meg.
2015. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hazudhatsz, de vállald a következményt, hogy nem fognak bízni benned, olyan leszel, mint a farkast kiáltó fiú, akkor sem fognak hinni neked, ha igazat mondasz.
2015. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
ddevastator - remélem, akkor is ekkora a pofád, ha máshol kell kiállni magadért, nem csak az interneten névtelenül, arctalanul, te gyökér, zargasd anyucit, aki ilyen baromnak nevelt
2015. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

erre kaptál egy frappáns választ :)

de ne magadból indulj ki kérlek engem veled ellentétben élőben sem nyomnak el,ha te azt tudnád......inkább hagyjuk.


a győztes meg eléri a célját.Ez kapcsolódik ide,így vagy úgy de eléri,és ez a lényeg,ami előre visz az életben az sosem rossz.

2015. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne hazudj ezekről a dolgokról, nézd, van, akinek számít a korkülönbség, van, akinek nem, és olyan is van, aki vívódik, mert alapból zavarja a korkülönbség, és mégis jön valaki, akivel el tudná képzelni. Mi vagy te, titkos ügynök? Ha erről hazudsz, miről még? Csak azért, hogy legyen valakid? Aztán belegabalyodsz a hazugságokba, és nem tudsz jól kijönni belőle a végén. Akármennyire biztatnak a nőket lenéző pasik itt, ne hallgass rájuk, rosszul jöhetsz ki belőle.

Ha komolynak mondod magad, akkor vállald fel magad, a valós életkoroddal együtt. Azt írod, 22 éves vagy. Mi van, ha nem hiszem el, hiszen azt írod, hazudnál erről? Ezek után nyugodtan feltételezhetem, hogy 18 évesnél nem vagy több.

Az a pasi meg aki hülyének nézi a nőket, meg is érdemli, hogy kihasználják és ne legyen senkije...

2015. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem az utolsó barátom 2 évvel volt idősebb nálam. az első fél évben bemutatta magát hogy ő milyen komoly, milyen érett, milyen céljai vannak, ezt meg azt fogja csinálni... aztán 1 év alatt szépen lassan kiderült hogy baromira gyerekes, a közelébe nincs annak amit az elején mutatott. a következő 1,5 év azzal telt, hogy próbáltam összekaparni, segíteni neki, de nem sikerült. hát, nekem több ilyen nem kell. persze ez nem vonatkozik a korombeli fiúk 100%-ra, de én inkább nem kockáztatnék. legyen idősebb 5 évvel inkább mint hogy ilyenbe belefussak.


rövid válasz: én nem jönnék veled össze ha kiderült hogy hazudtál. (alapból a hazugság is olyan dolog amit utálok.)


ha valakinek ennyit számít a kor, akkor azzal nem passzolsz össze, ez van, van még rengeteg más nő akinél lehet próbálkozni. vagy esetleg te próbálkozz 18-20 éves lányoknál.

2015. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minek kérdezel ilyen hülyeséget? Ha magad is tudod a választ, hiszen konkrétan ott van a kérdésed leírásában.

Ha hazudsz az életkorról, akkor ez egy olyan precedenst állít fel, hogy ki tudja még miről hazudsz - nem vagy megbízható, szavahihető.

Nem bántásból mondom, de úgy beszélsz mint egy bizonytalan kisfiú. Majd ha elérted hogy férfivá válj, akkor a nők is felfigyelnek rád. És eszedbe se fog jutni szánalmas manipuláció.


F 30

2023. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!