Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit várnak a férfiak, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak a férfiak, ha nem is jeleznek a nekik tetsző nőknek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az összes férfiről van szó, de nagyon sokszor olvasom itt, hogy nem lépnek semmit, míg a nő nem tesz valamit. Akkor mit várnak? És ha a nő sem lép? Ugyanolyan ember, nyilván ő is tarthat az elutasítástól vagy bármi.
2015. jún. 20. 14:15
 1/8 Interferencia ***** válasza:
76%
Ugyanazt, amit egyes nők ebben az esetben. ;)
2015. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez patthelyzet. :-)

Ennél csak az a kínosabb, amikor nem viszonzott, de csak epekednek, és látszik rajtuk, de nem lehet odamenni hozzájuk, hogy elutasítsa az ember, amit be se vallottak nyíltan, de már kellemetlen a sündörgésük.

2015. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert nagyon durván utasítanak vissza általában a lányok. Legalábbis én ezt tapasztalom, igaz én alacsony vagyok és rendkívül ocsmány arcom van, szóval nem csoda, hogy még soha egy lánynak sem kellettem.
2015. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Én is alacsony vagyok és ronda, így hiába lépnék, csak beégetném magam.
2015. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Mikor utoljára odamentem egy nőhöz, hogy elhívjam randizni, azt mondta:"Bottal se nyúlnék hozzád!". Azért menjek oda, hogy megalázzanak?
2015. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Jogos a kérdés, de erre nekem is van egy kérdésem.

Mit tett a nő, hogy a férfi érezze az nő tetszését?

Attól, hogy rám mosolyog egy nő még korántsem biztos, hogy akar is valamit.

Csak pár szemezés és mosoly után nem fogom magam lejáratni, hogy esetleg rosszul értelmeztem a jeleket.

Volt már olyan is, hogy tök egyértelmű volt a lány közeledése és mikor én elkezdtem közeledni, akkor hátrált.

Nem ismerem azokat a történeteket amiket itt olvastál, de lehet voltak ott (is) előzmények.

A férfi próbálkozik és egy laza visszautasítást kapott, akkor mit tegyen? Próbálkozzon holnap és holnapután is?

Egyértelmű, ha a nő meggondolta magát, akkor neki kell lépnie.

Sok nőtől hallottam, hogy elsőre, sőt másodikra is el szokták utasítani a férfit és ha még ezután is visszajön, akkor valóban komolyat akar.

Értem én, hogy ez egy teszt akarna lenni, de sokan ezt tényleges visszautasításnak fogják fel.

2015. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Erre csak annyit tudok mondani, hogy nem kell mindig a másikra hárítani a feladatot, amelyik bátrabb és látja h a másik nem mer lépni az lépjen.


És egy szép nő tudja magáról azt h szép és kevesen mernek közeledni, mert tudja. És nyugodtan félreteheti néha a büszkeségét h "ő a nő ő aztán nem fog nem az ő dolga"

2015. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezért nem megyünk oda egy nőhöz sem:

[link]


A nők sajnos nem képesek felfogni, hogy egy átlag férfi nem hogy egy BMW-t, de sokszor még kocsit, sőt albérletet sem tud felmutatni... Ha egy srác a szüleivel lakik, annak a mai világban eszébe se juthat, hogy csajozzon, mert alapból visszautasítja bármelyik lány...

2015. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!