Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorant Endre kérdése:

Miért van az, hogy ha van barátnőm szinte tapadnak a csajok, ha nincs, akkor egyszerűen nem jön össze senkivel semmi? 2 hónapja szakított velem a barátnőm, azóta szinte 0 siker, pedig sokak szerint jól nézek ki.

Figyelt kérdés
180cm magas vagyok, 1 éve kőkeményen eddzek (kondi), kockahas, helyes arc (nem vagyok egoista, haveri körben a lányok véleményét írom le). Alapvetően normális és intelligens srácnak tartom magam. Lehet az a baj, hogy látszik a kisugárzásomon, hogy még nem vagyok túl a szakításon..? Lányok, mi ilyenkor a teendő? Képet tudok küldeni privátban. 28/F.
2015. jún. 21. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van! Ha van pasim akkor mindenki rám van állva, ha nincs akkor nemkellek senkinek! :(

21\l

2015. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Kezdésképp sírj egy noname oldalon, az olyan férfias!
2015. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert, ha van valakid, akkor boldogabb vagy és az meglatszik.

Ha meg nem vagy tul a szakitason, akkor annyit tehetsz, hogy varsz. Eled az eleted és kicsit hagyod a noket.


Ui: azert azt a kepet megneznem, ha elkuldod. :)

2015. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. köszi az építő jellegű hsz-t. :)
2015. jún. 21. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Endre, itt valaki megírta a tutit. Ha kiegyensúlyozott párkapcsolatban vagy, úgymond "sugárzol a boldogságtól", elégedettséget, magabiztosságot tükrözöl, ezt a másik nem is észreveszi. Ellenben egy szakítást követően az ember könnyen lesz búval ba... bélelt, akaratlanul is negatív energiák jönnek ki belőled (és most nem a 2 sör utáni böfögésre gondolok).

Ezért tanácsolom mindenkinek, hogy f*ssa le az exének a szája szélét, ne rágódjon, ne nyalogassa a sebeit, be kell verni egy deci felest oszt lekúrni, aki szembe jön.

(Oppsz, bocsánat, Magdi néni...)

2015. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A képet én is megnézném.
2015. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!