Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zaklatnak mindig azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklatnak mindig azzal, hogy ismerkedjek magyarokkal?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, külföldi ismerőseim vannak főleg. Ha kapcsolatot keresek, mindig megkapom, hogy biztos vannak ott is magyarok, miért nem köztük keresgélek.

Valamiért nem jön be a magyar mentalitás és az örök pesszimizmus, én sem vagyok ilyen.


2015. jún. 23. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Igazából, ha én egyszer kiszabadulok innen és eljutok Németországba, vagy Ausztriába, akkor én sem magyarokkal fogok ismerkedni... Nem véletlenül szeretnék minél előbb lelépni...
2015. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg azért jönnek ezzel, mert a közös kulturális háttér miatt biztonságosabbnak tűnik számukra egy magyar, mint egy ismeretlen háttérrel rendelkező. Azon kívül nem értem, miért jössz a tipikus magyar mentalitással, mikor azt vallod, te nem vagy olyan. Gondolod egyetlen kivétel vagy a tízmillió emberből? Ezt nevezem igazán pesszimizmusnak.
2015. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, de 1-2 kivétellel a legtöbb magyar ismerősöm nagyon pesszimista.
2015. jún. 23. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Miért érdekel mások véleménye ennyire? Ha nem tetszik, ne foglalkozz vele és ne írogass ki ide is kérdéseket. Egyébként te is ugyanolyan magyar vagy, semmivel sem jobb, csak egy buta elitista, aki általánosít :)
2015. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

@4

"Egyébként te is ugyanolyan magyar vagy, semmivel sem jobb, csak egy buta elitista, aki általánosít :)"

Nana, csínján a szavakkal! Az ilyen nem magyar, csak egy hazaáruló. ;)

2015. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yakuza007 ***** válasza:
51%
Én is külföldön élek,de nem tudnám nagyon elképzelni egy helybélivel.Azért ők eléggé olyan vidéki farmerek.Igen a pesszimizmus is jellemző,de ami még jobban szűkíti a kört a sznobság és a beképzeltség a nagy semmire(Legalább is ezen a környéken a Magyarok közt:()
2015. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!