Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek utazás közben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek utazás közben?

Figyelt kérdés
Rengeteget utazom városszerte, és gyakran látok helyes, csinos lányokat, akik nem a mobiljukat bújják éppen. Hogy ismerkedjek meg akár eggyel is, ha megtetszik, úgy, hogy ne keltsem egy tolakodó, esetleg ijesztő ember benyomását?

2015. jún. 1. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annyi jóképű pasit szoktam látni a buszokon vagy vonaton is örülnék ha egyik egyszer leszólítana de sajna egyikőjükkel se jutottam még tovább a szemezésnél. :)
2015. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én nem tartom magam az egyiknek közülük :)

Viszont annyira rondának sem, hogy magát az ötletet elképzelhetetlennek tartsam.

2015. jún. 1. 22:06
 3/7 anonim válasza:
Bűvészkedj elő egy rózsát, és add neki: te vagy a legszebb lány, akit mostanában(lehet más is) láttam.
2015. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam több órákat is utazni és számtalan hülyeséggel kezdeményeztem már beszélgetést , nincs tuti szöveg csak kezdj hozzá.... volt már h olvasott valami könyvet és arról érdeklődtem , vagy szemüveges volt a lány és a szemüvegéből alakítottam ki a beszélgetést, volt olyan h elkezdett esni az eső és abból alakult ki..... bármiből lehet beszélgetést létrehozni legalábbis nekem jó beszélőkém van :) Igaz h ezeket azért alakítom ki mert unalmas csak úgy bámulni a semmibe és semmi szándékom nincs de azért elég kellemes beszélgetésekben volt már részem :)
2015. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bármiből lehet témát csinálni, ebben igazad van.

A probléma ott kezdődik, hogy ennek hatására nem küld-e el a fenébe.

2015. jún. 1. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
nem küldött eddig senki sem el, sőt ott nem is nagyon tudna mit tenni hiszen össze vagytok zárva ....ilyenkor vagy tapintatosan tőmondatokban válaszol egy két szavas válaszokkal és erőltetve mosolyog érzékeltetve h nem kíváncsi rád , vagy beszáll a beszélgetésbe ez a két variáció van , max ha nagyon de nagyon nem akar akkor tapintatosan azt mondja h bocs de most nem szeretne beszélgetni mert épp olvas vagy zenét hallgat de az sem olyan kínos szerintem , bár engem még egyszer sem koptattak le utazás közben
2015. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es el sem akarom hinni.


Van még ember a földön rajtam kívül aki nem fossa össze magát egy nő látványától ?


Zene füleimnek.

Menjünk csajozni.


Kérdezőnek mondom hogy bármi amit a helyzet dob arra rá lehet kérdezni de ha ez neked nem jön ilyen spontán akkor ki lehet tervelni előre egy jó kis sablon dumát.


Én a lány horoszkópját szoktam kérdezni mert konyítok az asztrológiához és általában erre bármit mond abból könnyedén lehet beszélgetést kovácsolni még akkor is ha nem hisz a horoszkópban.


Van egy alap dolog amit ha figyelembe veszel sokkal sikeresebb lehetsz.

Tehát meglátod a lányt, le akarod szólítani de nagyon izgulsz szinte kiver a víz nem tudod mit várhatsz az egésztől lehet hogy elhajt a fa.szba úristen mi lesz.

Még ha le is szólítod a lány azonnal levágja hogy összefostad magad tőle és ez nem a legjobb kezdet.


Ez a helyzet abból adódik hogy őt idegennek tartod és ugyebár próbálsz majd azon dolgozni hogy közelebb kerülj hozzá.

Ez egy óriási "szakadékot" képez kettőtök között amit csak nagyon sok munkával lehet áthidalni és könnyen lehet hogy nem sikerül.


A megoldás kézenfekvő.

Úgy állj hozzá a lányhoz mintha már most a barátod vagy barátnőd lenne. Természetesen nem arról van szó hogy a vonaton a szemben ülő lánynak azt mondod hogy: - jajj kicsim úgy kívánlak már alig várom hogy haza érjünk, hanem olyan lazán és természetesen viselkedsz vele mintha már ismernéd és a barátod lenne.

Mert ugye amikor a barátaiddal beszélgetsz akkor nem feszengsz, nem akarsz megfelelni, tök laza vagy és bármiről el tudsz beszélgetni még a semmiről is.


Szóval ezzel egy csapásra megszünteted a szakadékot és nem kell felépítened egy 600 méteres hidat ahhoz hogy természetes módon el tudjál beszélgetni a lánnyal.

2015. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!