Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem akarnak beszélni velem a csajok facebook chaten, mert nincsenek fent képeim, még profilképem se?

Figyelt kérdés
Olyan lányokról van szó, akikkel már találkoztam személyesen.

2015. jún. 23. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olyan srácokkal biztos, hogy még óvatosabb vagyok, akinek profilképe sincs, hiszen akkor teljesen látatlan (nekem viszont van képem, és idegesít, hogy ő lát, én viszont őt nem). De abban az esetben, ha személyes találkozás is volt, akkor nem hiszem, hogy ez annyit befolyásolna. Legalábbis nálam nem. Maximum akkor, ha névről nem ismerem fel, nem jövök rá, hogy kicsoda...
2015. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kérdésedre válaszolva igen, lehetséges!!! (sajnos)


érdemes csinálni egy előnyös profilképet, nem nagy dolog, de sokat segíthet, én is rávettem magam és meg is lett az eredménye :)

2015. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eper-répa-barack ***** válasza:
100%
Ha személyesen ismernek, akkor nem a profilkép hiánya miatt nem beszélnek veled.
2015. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!