Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik önértékelési zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik önértékelési zavarban szenvednek, milyen fiúkkal/lányokkal kezdenek? Kihatással van ez a zavar az ismerkedésükre? Hogy is működik ez náluk? Vagy nincs különbség? Attól, hogy önmagukkal nincsenek megelégedve, még látják, hogy mi a szép? 21L

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is önértékelési zavarom van, másnéven önbizalomhiány. Az lányokkal való ismerkedésre egyértelműen kihat. Attól, hogy önmagammal nem vagyok megelégedve, attól még nagyon jól látom, hogy mi/ ki a szép! 21/F
2015. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is sokáig önbizalomhiányom volt, de a társkeresésben ez nem korlátozott. olyan pasik is bepróbálkoztak nálam, hogy csak na, többségében ez dobta meg az önbizalmamat.

most se tartom valami hű de nagy számnak magam, de azért elégedett vagyok már :)

20/L

2015. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem próbálkozom semmilyen nőnél.

25F

2015. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én két éve járok terápiára, utólag látom reálisan, hogy mi volt a probléma. Én mindig olyanokkal jöttem össze, akik irányítottak, leminősítettek, elvárták és elérték, hogy alárendeljem magam. Emiatt egyetlen kapcsolatomban sem éreztem jól magam. Nagyon sok önismereti munkával sikerült elérnem, hogy JÓL válasszak, egyenrangú társat.
2015. jún. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!