Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyek rá egy pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá egy pasit, hogy ne féljen tőlem?

Figyelt kérdés
Én állítólag egy csinos nő vagyok, de sose érdekelt a küldő. Van egy nagyon félénk visszahúzódó, nagyon önbizalom-hiányos fiú, akit tökre megszerettem, már mondtam is hogy szeretném jobban megismerni, de nem hiszi el és hogy inkább ne, mert ő nagyon kövér csúnya és alacsony szerinte..., valóban nem egy macsó ú de ez engem nem érdekel, mert nagyon jó egyedülálló egyéniség, amit én megszerettem, hogy tudom rávenni hogy ismerkedjünk? 25 vagyok a fiú meg 28 (és állítólag még szűz)
2015. jún. 24. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Úgy látom kezdődik a mesedélután.
2015. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha érdeklődsz felőle, keresed a társaságát és nyitsz felé, el fogja hinni egy idő után, hogy komolyan gondolod

csak adj neki egy kis időt, biztos csak nem akarja elhinni, hogy neked ő tetszik

2015. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Seems legit.
2015. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kitartással tudod rávenni,a srác szerintem teljesen oda van érted csak még ellenáll,de már nem sokáig bírja.

Ne próbálkozz mások jelenlétében,csakis négyszemközt.

2015. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Szép kis kitalált történet annak a bizonygatására, hogy a nőknek nem fontos a külső, de sajnos nem jött be, nem vagyunk olyan hülyék, hogy bevegyük, viszont egy kis energiát fektettél bele, hogy ezt kitaláld, ezért kapsz egy közepes osztályzatot :)
2015. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En elhiszem, es szerintem sokat beszelgessetek, es adj neki idot, biztos teli van gatlassal es nehez neki jol kezelnie ezt a dolgot. Inkabb Te kezdemenyezd, hogy talalkozzatok es beszelgessetek, menjetek el valamerre, mert o gondolom fel.. egy ido utan biztos feloldodik.
2015. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ilyen nem történik a való életben. Én is alacsony vagyok és csúnya, de még soha egy pozitív jelzést nem kaptam lánytól. Pedig jó lenne, ha legalább egyszer az életben egy randi összejönne, de a külsőm miatt úgy sem fog.
2015. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es ne legyel elszomorodva legyel nyitott es kedves,

en is no vagyok, de nekem is most egy ronda kover nagydarab pasi jon be, aki viszont engem csak tartaleknak tart, en meg hulye varom hogy hivjon.. tehat inkabb sokszor a szemelyisege fog meg bennunket es nem az hogy ki milyen szep.

2015. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!