Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok: milyen férfi, nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: milyen férfi, nyári szandált vegyek, ami nem néz ki bénán? Küldenétek képeket nem nyomi férfi szandálokról? 28/F

Figyelt kérdés

?em zoknival hordanám, hallottam, hogy csajoknak az a legsza.rabbul kinéző dolog, de sztem is nagypapás.

Olyan nyári férfi szandálszerűséget keresek ami nem kockákra meg nagypapákra való.

van ilyen?

csajok, nektek milyen lábbeli jön be egy férfin nyáron? már arra is gondoltam, h megkérek random egy csajt az utcáról, h segítsen már választani

ár nem számít, csak nézzen ki normálisan!



2015. jún. 11. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindegy, csak jól álljon. nézhet ki akárhogy ha nem áll jól rajtad
2015. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ezzel nem megyek sokra, nem tudom, mi áll jól
2015. jún. 11. 21:13
 3/12 anonim ***** válasza:
gratulálok 0% szépérzék
2015. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem tetszenek a kifejezetten sportos szandálok is, ami már majdnem a túraszandál kategória, vagy hétköznapibb, kevésbé sportos kivitelben pl. az ilyesmi bőr szandálok:


[link]


Ez mondjuk inkább sportos:


[link]

2015. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


az ilyesmik még úgy talán.


a nagy túraszandálok nekem abszolút nem

2015. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbáltam keresni, de egyet se látok ami tetszene. Akkor már inkább valami férfi flip flop, még az is jobban néz ki, mint férfiakon a szandál.
2015. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkabb papucs, a szandal fiukon 8uzis
2015. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

milyen a stilusod? ez a fo kerdes.

Ez laza és kenyelmes, pamut és légáteresztő és egy laza farmer+pamutinges szettet is feldob

[link]


Ez már picit "komolyabb" van akiknek a vászoncipő nem jön be. Én ilyet vettem ajándékba a barátomnak.

[link]

Ez is jó nagyon [link]

Komolyabb és elegánsabb megjelenéshez ezt ajánlom

[link]

[link]

2015. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

papucsba komoly férfi nem jár a városban csak a strandon

én nem ajánlom a papucsot mindennapokra

utolsó voltam

24N

2015. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi, mentek a zöld pacsik, a scholl az tetszett

tényleg nincsen szépérzékem, mindig az exemre bíztam az ilyesmit, utálok vásárolni

2015. jún. 12. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!