Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lányoktól az 50 éves nőkig bezárólag vannak alkalmi kapcsolataim mivel vonzódom a idősebb nőkhoz is.

22 éves magas kisportolt szálkás srác vagyok, és akárki akármit mond vannak idősebb nők akiknek az ilyen fiatal srácok bejönnek ezért akad horogra nemritkán 30+,40+os nők is.

A véletlennek köszönhetően adódótt két lehetőség van egy 41 éves vállakozó üzletasszony akivel eljárogatok ide oda és a végén mindig az ágyában kötünk ki, és az előző héten felajálotta hogy költözzek hozzá.

Ugyanakkor van egy 20 éves lány akivel úgymond fél éve több mint barátság státuszba vagyunk de mégse az a barátnő akivel járok, a mai nap ő is felajálotta hogy járjunk és költözzek hozzá amit az anyukája is eléggé támogat.

Attól félek hogy ha most szorosabbra kötöm az éltetem egy 41 éves nővel (akit amúgy szeretek és tökéletes lelki társ) akkor késöbb mikor már középkorú leszek fiatal huszonéves lányok után fogoksóvárogni mert fiatalon idősebb nőkkel jártam és a fiatal lányoknál a korom miatt már nem lesz esélyem.



2015. jan. 12. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát....ez egyéni vélemény. ami neked jobb. de szerintem jobban jársz egy 20 évessel. de ez személy függő
2015. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok fiatal nő meg idősebb pasikkal jár, mondjuk ha 10 év múlva még simán de akár 15 év múlva is lehet esélyed náluk.
2015. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!