Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak akkor lehet barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor lehet barátnőm, ha nem idegeskedek ezen és nem keresem?

Figyelt kérdés
Egy fiú.
2015. jún. 26. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez szerinted butaság. Ha valamit akarsz, azért igenis tenni kell. Én míg nem idegeskedtem és nem tettem érte, addig nem is lett barátom, mikor rájöttem, hogy basszus 20 éves vagyok és még egy csók sem volt soha és elkezdtem igyekezni, akkor lett csak valami.
2015. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nincs így. Várni, hogy a csoda az öledbe pottyanjon, nem sok sikerrel kecsegtet. Szerintem nem idegeskedni rajta, de nap mint nap nyitottnak lenni rá, ha alkalom adódik próbálkozni, az életképesebb ötlet.
2015. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keresni lehet, de idegeskedni felesleges. Ha te minden tőled telhetőt megtettél (vagyis van életed, eljársz programokra, barátságos vagy az emberekkel), akkor nem rajtad múlik, mikor sodor az utadba alkalmas partnert az élet. Mivel az idegeskedés rontja a teljesítményt és rossz képet fest az ember személyiségéről, csak hátráltatna a párkeresésben.
2015. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sokkal inkább idegeskedek azon,hogy elfogyott az időm.26 éves vagyok és még csak egy csók se volt :(

Lehet jobb lenne várni a csodát, úgy hamarabb lenne valakim.

2015. jún. 26. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenért tenni kell az életben,ha valamit elakarunk érni, megakarunk kapni, így van ez az anyagi dolgokkal és a párkapcsolati dolgokkal egyaránt. Hallottam már én is ezt a közhelyt, hogy akkor jön a boldogság és a szerelem, ha nem keressük. Hogyne! Így soha nem lesz semmi! Most pl én itthon ülök még netezek, aztán éjszakára megyek dolgozni, és eközben hátha bekopog egy csaj ismerkedési szándékkal? Nem hinném, eddig nem történt ilyesmi, és nem is fog. Ha kapcsolatot szeretnél,akkor ismerkedj lányokkal, de ne görcsösen, ne lehessen látni rajtad, hogy már majd megveszel egy csaj társaságáért, csak lazán, ne görcsölj!Beszélgess velük, aztán valami vagy alakul vagy nem, de több esély van rá, mintha görcsösen, erőlködve akarnád. Még az a jó, hogy én pofázok, de az önbizalmam a nullával egyenlő, na mindegy, segíteni azért megpróbálhatok másoknak :)
2015. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
2015. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 26 évesen ennyire nem jutottál még egyről a kettőre, akkor tényleg rosszul csinálsz valamit. Kezdjük ott, hogy fiúnak nevezed magad egy nyilvánvalóan férfikorban. Önálló életet élsz, van munkahelyed, lakásod, és céljaid az életben? Vagy minden szempontból fiú vagy még?
2015. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Tenni kell érte és ismerkedni. Még akkor is ha mindig visszautasítanak, mert legalább tettél valamit. Én sajnos túl ocsmány és alacsony férfi vagyok ahhoz, hogy valaha valakitől pozitív visszajelzést kapjak, de ennek ellenére rengeteget ismerkedem.
2015. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!