Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jo otlet ha nem keresem, es o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo otlet ha nem keresem, es o sem er el ha megbantott?

Figyelt kérdés
Mostanaban sojat ceszekedtunk tobbszor mindtuk h szakitsunk de aztan mindig megbeszeltuk fokeg miattam, mert nem engeftem el, aztan mikor elengedtem volna o nem hagyta hogy bemenjek a hazba. Tegnap nagxon megbantott, nem en vagyok neki "jelenleg" a legfontosabb.. ugy erzem hogy zek utan jobb ha kicsit eltunok, o dolgozik, kikapcsoltam a moilom is veletlen se tudjon felhivni munkanutan vagy amikor akar.. tudja meg hogy milyen ha egyedul marad akkor az ember tisztazza le magaban a dolgokat h mit is akar tolem.. szerintetek ez jol sulhet el? Arra gondolok hogy vagy megkeres szemelyesen vagy szuleimen keresztul vagy siman nem erdekli es nem keres. De semmikepp nem ugy hogy balhe alakulna ki belole? Szerintetek? 1 eve vagyunk egyutt.. vagy voltunk...
2015. máj. 11. 15:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs a gepelesi hibakert kapkodtam..
2015. máj. 11. 15:07
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom meno ez, hogy ekezetek nelkul kerdeznek emberek, de szerintem barmelyik okostelo alkalmas arra, hogy ekezeteket irjunk, meg tabletrol irva is lehet hasznalni ekezetet! Ugyan ez megy facen is
2015. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kerdere valaszoljal mar legyszives ne a magyar nyelvet akard mar megujitani... tabrol irok, mert ekezetekkel sokkal tovabb tartott volna es igy is elirtam a szavakat vagy 100 helyen..
2015. máj. 11. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha fontos vagy neki, akkor biztosan keresni fog
2015. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már a kérdésre is ilyen kevés energiát szántál, akkor még nem való neked a párkapcsolat.

Ha pedig elzárod magad, az Darwin-díjas alakítás.

2015. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, megcsinálhatnád, de nekem ilyen gyerekes csaj biztosan nm kéne.

Aki még értelmes kommunikációra sem képes.

2015. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!