Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komplikált és meghatározó:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komplikált és meghatározó: Kétségbeesetten keresem a választ; mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két évig beszélgettünk e-mailen egy sráccal. (Nem facebook, nem társkeresők általi ismerettség.) Nagyon mély érzésű, introvertált fiúról beszélünk és igen, két év kellett mire úgy érezte érzelmileg készen áll az első találkozóra. Egyértelmű volt a vonzalom, kölcsönösen úgy éreztük ezt eltudnánk képzelni egy életre. Nagyon szerettük egymást, de sajnos minden hónapban 1-szer tudtunk találkozni egy hétvégére mivel 600 km-re lakott tőlem és egyikőnk anyagi helyzete sem túl rózsás. Mindketten képzőművészek vagyunk, hasonló értékekkel. Azonban ő már a gyűrűn gondolkodott amire egyértelmű jeleket adott nekem festmények kódjaiban és hasonló ajándékokban. Örlődtem és nekem ez nagyon sok volt akkor, megrémültem a házasság gondolatától, elmondtam neki, azonban éreztem, hogy a bólogatás mögött nem ért velem egyet, megrémültem. Túlzott érzelmi finomhangoltságom miatt ez nagyon gyakori volt és rengeteg családi problémám következtében szükségem lett volna, hogy mellettem legyen, de nem tudott eljönni a pénz hiánya miatt. Akkor már 2 hónapja nem láttam. Egyik délután nagyon letörve lementem a boltba és belebotlottam egy régi ismerősömbe akinek tudtam, hogy tetszek de valamiért akartam vele beszélgetni, hogy kicsit duzzadjon az egom és ne érezzem magam ilyen elcseszettül. Estéig húzódott a beszélgetés, kicsit be is piáltunk majd megcsókolt, és egy nagyon kis ideig hagytam, hogy csinálja, azonban megijedtem és hazamentem egyből. Felhívtam a páromat, hogy úgy érzem most megcsaltam, kiakadt, de mikor megnyugodott megbeszéltük. Minden rendben volt karácsonyig, próbáltuk helyre hozni a kapcsolatunkat, mert életem legkülönlegesebb történése volt ő, azonban a távolság és az, hogy pár alkalom kivételével én mentem hozzá kezdett teljesen kikészíteni. Megbeszéltük, hogy rendben, tartsunk szünetet, most csak ártanánk egymásnak azonban én akkor már úgy éreztem, hogy kezdek elhidegülni és szakítottam vele. Azért, hogy összeszedjem magam és rendszerezzem a dolgokat, hogy ha úgy lesz oda tudjak költözni hozzá, majd nem beszéltünk egy hónapig. Aztán újra elkezdtünk, bár elég passzív voltam, megszerettem volna őt ismerni újból. Kíváncsiskodtam már fiúk felé is de mindig felé húzott a szívem. Hasonlóképp volt ő is, majd megbeszéltük, hogy nem tudjuk lezárni egymást, találkozunk hétvégén, középen, Budapesten és a nap végére eldöntjük, hogy egyirányba megyünk-e haza vagy úgy, ahogy érkeztünk.

Vártam, hogy írjon, de semmi, majd hétfőn a hétvége után kellett látnom, hogy internetes felületeken, nyilvánosan felvállalva állt össze egy lánnyal.

Tehát hazudott mindvégig.

Jobban szeretem bárminél őt, de lenne értelme nekem ezek után harcolnom?

Kérlek segítsetek.



2015. máj. 19. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég szomorú és megható történetet írtál le. Szerintem te kitartottál és helyén kezelted a dolgokat, vagy legalábbis próbáltad.Ő meg tovább lépett. Szerintem hagynod kéne őt, mert ha annyi tisztesség se volt benne, hogy elmondja van más, akkor majd később is megteszi. Zárd le vele ezt a dolgot és keress mást.
2015. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megcsaltad, szakítottál vele? A te részedről ez kitartás? Segítek: lóf***t!!! Hagyd a fiút, hadd legyen boldog, te meg most már avval smárolhatsz buliban, akivel akarsz...
2015. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
-buliban
2015. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!