Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ismerkednétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ma beültem egy gyorsétterembe vacsorázni, egyedül. Kevesen voltak, pár asztallal odébb egy háromfős férfi társaság. Az egyik férfi már akkor megnézett, amikor leültem, és később is oda-oda pislogott. Később egy másik férfi is elkezdett nézegetni a társaságból. Aztán mindannyian odébbáltak, elhaladtukban hallottam, hogy külföldiek (nem sikerült beazonosítanom a nyelvet, talán hollandok lehettek, vagy valami hasonló, de a sztori szempontjából lényegtelen).

A kérdés elméleti: ilyen szituációból - mármint ha társaságban vagytok - szerintetek alakulhatna ki (elvben) ismerkedés?


2015. jún. 26. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Helyzet adja.

Azt mondanám, hogy ebben a helyzetben igen, de kicsit zavaró is lenne.

Ott vannak a haverok és még nagyobb a bizonyítási kényszer, hogy sikerem legyen a nőnél. :)

2015. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán odamehetnek hozzád beszélgetni mindannyian. Utána már rajtad is áll.
2015. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
# 2: De te például odamennél? Mondanád a haveroknak, hogy "figyi, ismerkedjünk már meg azzal a csajjal?". Mennyire életszerű ez?
2015. jún. 26. 23:10
 4/5 anonim válasza:
Én például ha 2 haverommal ülnék ott, és néznénk egy lányt, akkor maximum úgy mennék oda hogy magamba. Azt is csak úgy, hogy előtte meggyőződök róla, hogy engem néz-e a legjobban a haverokon kívül. Azért is mennék oda egyedül, mert a lányok általában nem szeretik, ha csak úgy oda mennek hozzájuk mindenhol, főleg akkor zavarná, ha egyszerre 3-an is oda mennénk. Ha egyedül mennék, akkor valószínűleg nem zavarna el, persze ha kedves vagyok. Én így gondolom, de igazából rajtad is múlik, hogy oda mennek-e, vagy sem. Itt most arra gondolok, hogy aközött, hogy te végig őket nézed, vagy rájuk se nézel, nagy különbség van. Vagyis így jelezhetsz nekik, hogyha sokáig nézed őket. Így valószínűleg oda fognak menni, persze ha nem bátortalanok, de van olyan is, mikor még rájuk sem kell nézned, már egy asztalnál találod magad velük. :)
2015. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is maximum egyedül mennék oda.
2015. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!