Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, ti mit gondolnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mit gondolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha egy kávézóban vagy egy parkban(nincs semmi dolgotok) egy srác odamenne hozzád,és valami olyasmi szöveggel aminek az a lényege,hogy szimpatikusnak tart szeretne megismerni,megszólít.Mi lenne a véleményed a fiúról,és az egész szituról?Szerintetek ki lehet így alakítani egy normális kapcsolatot?

légyszi kort is írjatok

23/f



2015. jún. 4. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
en ferfi vagyok, de szerintem jobb az ha nem mondod ki nyiltan es valami uruggyel mesz hozza, hogy pl. itt dolgozik-e mert mar tobbszor lattad errefele
2015. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én mindenképpen értékelném, hogy volt ilyen bátor és meg merte ezt lépni. Ráadásul nagyon jól is esne. Esélyt mindenképpen adnék neki, aztán meglátnám, mennyire illünk össze.

De nem kell, hogy a megszólítás kacifántos legyen, szerintem jobb az őszinte egyszerűség.

2015. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem bírtam sosem, ha az utcán leszólítanak, akkor sem, ha épp nem volt pasim a huszas éveim elején, főleg, ha a szövegben szerepelt a "már többször láttalak", creepy, brrrr. Ha már muszáj mondani valamit, akkor legyen spontán, és ne ilyen "követlek már egy órája" típusú. Mondjuk, hogy épp hazafelé mentél és megláttad, és olyan szimpatikus. Tudod, hogy nem megfelelő módja ez a találkozásnak, de nem akarod elszalasztani a lehetőséget... érted. Valami normális, emberi. N31
2015. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Mint minden a nőknél, ez is attól függ, te ki vagy és hogy nézel ki. Ha egy jóképű, izmos gyerek vagy laza szöveggel, már dobják is le a bugyit, ha egy félénk, tapasztalatlan "nyomi", úgy elhajtanak a halál facára, csak mert rájuk mertél nézni, hogy többet nem fog eszedbe jutni ilyen.
2015. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A jóképű, izmos pasik unszimpatikusak nekem. Nem bírom az öntelt faxokat. Ez alapján nem lehet ítélni.
2015. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Tudju, tudjuk, ez itt a gyakori, itt minden csaj utálja a jól kinéző pasikat, és csak a belső számít, blablabla.
2015. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha látnád a férjem, elhinnéd :D az ilyen tipikus "jópasik" számomra mindig orbitális csalódások voltak. Hárommal is próbálkoztam, soha többet! Egoista volt mind, minden téren. Szép, csak meg ne szólaljanak! Ezzel ki akar hosszabb távon bármit is kezdeni, most komolyan?
2015. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb valamilyen segítségkérés ürügyén odamenni. Nem baj, ha rögtön lejön neki, hogy csak ismerkedni akarsz, akkor is vannak kötelező körök, amiket le kell futni.

Szia, eztésezt az utcát keresem, tudnál segíteni?

Basszus, de jó blúzod van, ilyet szeretnék a nővéremnek/húgomnak/anyémnak venni szülinapjára. Hol vetted? Stb.

2015. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*anyámnak
2015. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugy wagyok wele,ha engem is megszólit az utcán,akkor másokat is!ezt a fajta ismerkedési módszert nem dijjazom!?amugy bátor dolog wolt..
2015. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!