Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert adjak ki magukat sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert adjak ki magukat sokan szinglinek tarskereson, mikor kesobb bevalljak hogy nem azok es talalkozni se akarnak?

Figyelt kérdés
Ffi vagyok, sok notol hallottam ilyet, es oszinten nem latom az ertelmet, mert meg csak dugni se mennek el, pedig osszejonne nekik valoszinuleg.

2015. jún. 27. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekik ennyi szórakozás jut az életben. Ne sajnáljuk tőlük:-)
2015. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De vmi ertelme csak van, az mar nagyon beteg ha vki ennek orul h atver tobb hetig vkit es azt meg foleg nem ertem h meg se dugja
2015. jún. 27. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Egónövelés céljából. Szeretik tudni, hogy más férfiaknak is tetszenek.
2015. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ezt most nagyon felrenezted mert Ferfiak csinaljak ezt, a noktol mar megszoktam h ilyen hulyesegeket csinalnak, abban semmi kulonos nincs nekem.
2015. jún. 27. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!