Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ebben a kategóriában kevés a normális válaszoló?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
frusztráltak a sikertelenség miatt
2015. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Meg azt is bírom hogy az itt válaszolók többsége olyan tökéletes. Nekik van munkájuk, amikor egész nap itt ülnek. Ők tökéletes emberek.
2015. jún. 27. 13:15
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Ki a nem normális itt ?
2015. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

2: Akkor te még nem jártál a karrier,fizetés kategóriában. Ott az átlagbér 5-600.000 forint, de én már vitáztam olyannal is, aki 24 éves és másfél milliót keres.


Hihető.


Egyébként azért kevés a normális válaszoló, mert kevés a normális kérdés is. Aztán sokszor ott is vitává fajul a beszélgetés, mert elég csak egy hülye hozzá...

2015. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Én sok normálisan válaszolóval beszélgettem. Viszont a normálisan pontozót néha nagyítóval kell keresni...
2015. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Erre az oldalra többségében nem a társadalom krémje jár válaszolgatni.
2015. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Mert a többi kategóriában is kevés. Az pedig azért van, mert kevés a normális ember.
2015. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszitek az életben odakint normálisabbak az emberek?

Nem, nem azok.

Csak ott kint nem tudjuk mit gondolnak vagy éreznek, itt viszont igen mert leírják.

Az életben a legtöbb ember színészkedik. Ha mindenki olyannakmutatná magát ahogyan éppen érzi magát és gondol, az sem lenne jobb.

2015. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

#2-es, van, aki a munkahelyéről is netezik.

Én akkor nézek be, mikor délután egyedül vagyok itthon és végeztem a házimunkával, vagy közben pihengetek, szóval amikor nincs itthon a párom (dolgozik sokszor hétvégén is) és kicsit ráérek, mint most is.

Erről jut eszembe, belém is belém kötöttek már, hogy milyen lehet a kapcsolatom, ha van időm itt írni? Igaz, nem tudom, mi köze a kettőnek egymáshoz, nyilván szerintük a férjem munkahelye előtt kellene állnom a kezeimet tördelve fél napot, hogy mikor jön már ki. :)

Na, az ilyen kötözködő, kákán is csomót kereső népség miatt az embernek már nincs kedve normális választ adni, mert normális kérdező is alig van, mint a példa is mutatja.

Úgyhogy én is inkább röhögni járok már ide. Csak a normális kérdésekre van értelme normális választ adni, az meg azért ezen a trolltanyán valljuk be, egyre kevesebb. :)

2015. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2-es, főleg szombaton, ugye? Én amúgy szombaton is dolgoztam, délelőtt, és most itt vagyok, és holnap délelőtt is fogok egy keveset dolgozni, és nem kell meglepődni, ha pl. valamelyik nap délután feljövök.

Ez most nem volt lényeges, csak úgy leírtam.

Tényleg sok buta kérdés van. Engem zavar, hogy a magánéletüket (szex) nem tudják megoldani egyesek és itt kérdezgetnek. Jobb helyen mindent meg tud beszélni az ember a párjával.

2015. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!