Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfit, aki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés
Jól öltözött, ad a külsejére, nem igénytelen, nem koszos, nem a Facebookon éli ki magát, nincs a Facebookon több száz képe, szereti a természetet, nem szeret kocsmákba járni, bármiről lehessen vele beszélni?
2015. jún. 28. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Gyakorlatilag bárhol.
2015. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg bárhol.
2015. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem úgy látom hogy bárhol.
2015. jún. 28. 12:56
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Itt vagyok én, de gondolom a világ végén laksz.
2015. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Ezen az oldalon is. Csak az fog belőle kisülni, hogy nem álomszép fickóról van szó, így mindegy is végső soron. :D
2015. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
itt vagyok én és ez tényleg nem vicc ! :) utalom ha vki igenytelen meg ilyenek.
2015. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem bárhol, mert az "ad a külsejére" alatt kisportolt, izmos, magas, jóképű, borostás, szép szemű pasira gondol.
2015. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

>> szereti a természetet, nem szeret kocsmákba járni


itt megbukik. :( ezek rám nem igazak

2015. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Rám igaz. Bár adok a külsőmre, de alacsony vagyok és az arcom ocsmány. vajon így is kellenék? Á, dehogy, mivel az ad a külsejére azt jelenti, hogy magas legyen és jóképű...
2015. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Rám a jól öltözött nem igaz,mert nincs pénzem.Kiélni leginkább sehol nem tudom magam, a kocsmák nem az én világom.A facebook-on már régóta semmit nem osztok meg magamról,mert nincs kinek.Jól elbeszélgetek akárkivel szinte akármiről,igazából egész nap kint lennék egy erdőben,szeretem a nyugodt,csendes helyeket,az állatokat,és mindent amiben kilehet fáradni, de erre sincs lehetőségem egyedül.

Tudom,nem is ez volt a kérdésed... fogalmam sincs hol találhatnál ilyen embert.Akinek vannak kapcsolatai ,annak könnyű, akárkit is keres megtalálja.

2015. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!