Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék intelligens, fiatal férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 éve már, hogy nincs párkapcsolatom (a legutóbbi 4 évet tartott, azóta valahogy nem volt gusztusom az ilyesmihez). Azóta nem volt semmi érdemleges. Úgy érzem, eljött az idő, hogy újra ismerkedjek (és valami komolyabbat találjak), azonban nem igazán tudom, hogy kezdhetnék hozzá.

Hol találok jófej srácokat (úgy kb. 25-30 korosztályban)?



2015. jún. 29. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
itt
2015. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Itt. Írj megyét és ha közel laksz, ismerkedhetünk.

28f

2015. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

én vagyok a hülye :) kifelejtettem, hogy a netes ismerkedés szóba se jön.

inkább valami pratikus, hétköznapi ötleteket várok. Pl: ki hogy ismerkedett meg a párjával? Stb.


köszi

2015. jún. 29. 17:41
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

Netes ismerkedés szóba sem jöhet?

Akkor miért a neten kérdezel ilyeneket? :) Itt ellentmondást érzek. Az ismerkedésben nem hiszel, de a válaszokra adsz. Szerintem kérdezz offline (kint az életben), és kapsz válaszokat is, és szerintem ismerkedni is fogsz.

2015. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs párom, vagyis magam vagyok egy pár.
2015. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk közös társaságban, programokon ilyesmi.
2015. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Pedig lehet neten is kincset érő embereket találni, de persze nem akarlak semmire sem rábeszélni.


Kezdj bele új (nem magányosan űzendő) hobbiba, járj el sportolni valamit. Ez már eleve egy teljesen új társaságot jelent.

Esetleg járj el többet mu katársakkal. Nem feltétlen azért, mert közülük akarnál választani, de talán egy grillpartira elhívja valamelyik a haverját/tesóját aki korban hozzád illik és esetleg egy hullámhosszra is tudtok kerülni.

Régi barátokkal is elevenítsd fel a kapcsolataidat, hátha az ő baráti körében van valaki, aki szimpatikus.


Fent említett helyzetekben az a jó, hogy nem eleve randinak indul a dolog, hanem eleinte észrevétlenül megismeritek egymást, így adhatsz esélyt olyan férfiaknak is, akiket lehet elsőre elküldenél, de megismerve kialakulkhat vonzalom :)

2015. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
hat nekem sem tunsz tul szimpatikusnak hogy neten szoba sem johet. meg ket evig nem volt "gusztusod" az ilyesmihez. ezt kifejtened bovebben? ilyet meg no szajabol nem hallottam. legalabb alkalmi kapcsolatok voltak vagy valami?
2015. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz!

Főleg úgy, hogy a férfiak 90%-a intelligensnek vallja magát, aztán sehol semmi...:D

2015. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mi a baj a netes ismerkedéssel?
2015. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!