Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért azokat a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azokat a férfiakat vonzom akik engem taszítanak?

Figyelt kérdés
Nehezen leszek szerelmes, azt tudom magamról, de úgy érzem sosem voltak nagyobb elvárásaim mint amiket én magam is nyújtani tudok, külsőleg belsőleg egyaránt. A gond a külsővel kezdődik. Kizárólag előnytelen arcú, sokszor kövér, elhanyagolt, nálam jóval idősebb férfiak érdeklődnek irántam. Vagy a másik véglet, amikor 17-19 éves srácok. 22 éves lány vagyok, és a saját korosztályomban szeretnék párt találni. Külsőleg mindenki szerint szép vagyok, megvan a magam stílusa, az igaz, de amúgy is olyan srácot keresek aki szintén kissé "különc", mint az eddigi két barátom is. Mi a baj velem? Miért csak sokkal csúnyább és öregebb, vagy hozzám képest túl fiatal, középiskolás srácoknak jövök be? Most első benyomásról beszélek, meg internetről, képekről, külsőről. Mikor még nem ismered a másikat, hanem csak azt látod, hogy néz ki. Elvileg ilyen téren nem kéne hogy gondjaim legyenek, és mégis. Szinte 100ból egy esetben egyezik, hogy aki számomra vonzó, annak én is az legyek. Nem tudok szerelmes lenni, még csak testi kapcsolatot sem tudok létesíteni olyannal, akinek a külseje taszít. Nem hajszín-szemszín különbségekről van itt szó hanem komolyabb ápolatlanságról, rossz fogak, elhanyagoltság, zsíros haj, igénytelen megjelenés. Én ezekre nagyon kényes vagyok mivel a saját külsőmre figyelek, egy deka felesleg sincs rajtam, tisztálkodom, szolidan sminkelek, mindig frissen mosott a hajam stb... Szóval irreális elvárásaim vannak, ha a fiútól is szeretném ugyanezt? Ha 22 éves, 48 kilós lányként nem akarok egy apukatestű elhízott 30-as férfit magam mellé? Az érzelmi oldal és a szex számomra 50-50%, egyaránt fontos mindkettő. Komolyan ezért fogok egyedül maradni? Beszélgetek sok sráccal, mindig adok esélyt ismerkedni, hogy hátha valami megfog bennük, hátha kialakul a szikra, de egyszerűen nem megy.
2015. jún. 29. 17:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

Ez már csak így megy , akit szeretnénk az nehezen jön össze.

Túl sokat nem is érdemes írni erről mert a vége ugyanaz lenne, hogy ne add fel és keresgélj tovább.

Most sincs senki sem aki neked tetszene de mondjuk ő nem mer lépni? Szoktál kezdeményezni annál aki neked tetszik?

Mert úgy lehet könnyitenél kicsit a problémán...

2015. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Hát én eléggé különcnek mondanám magam és engem is érdkelnek a nem átlagos lányok

Én is figyelek az alakomra (szálkás vagyok nincs rajtam felesleg)

Nem vagyok ronda :D

Ha van kedved akkor ismerkedhetünk 22/f

2015. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Kereslet, kínálat törvénye érvényesül a példádban. A piac könyörtelen. Valamiért nincs igazi kereslet az árud iránt.
2015. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Inkább ez a baj, hogy nincs senki aki úgy kimondottan tetszik. Régebben volt ilyen mindig, tiniként, akadt kb évente egy srác akit úgy nagyon nézegettem, persze egyik sem jött össze, de ott én sem tettem semmit. Legutóbbi barátommal nagy nehezen de mertem kezdeményezni, beszélgetni. Ez volt életemben az egyetlen olyan kapcsolat ami úgy jött össze hogy plátói volt és valóssá vált. Első barátom határozott volt, ő elmondta hogy járni szeretne, már haverok voltunk egy ideje... nem voltam belé szerelmes de kockáztattam és végül "nyertem", már ha lehet ezt mondani mert hát nem maradtunk végül együtt. Ha valaki tetszene szerintem próbálnék lépni. Az viszont zavar, hogy a fentebb leírt típus meg egyfolytában hajt rám, felidegesít, bosszant hogy nem olyan érdeklődik soha, aki számomra is vonzó és akkor talán alakulhatna valami. Egyébként meg persze, tudom, keresgélni kell, 3 hónapja vagyok egyedül, ez még nem vészes, de ahogy magam ismerem lesz ebből egy év is simán vagy még több :/
2015. jún. 29. 17:36
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát ha nem lenne semmilyen "kereslet" akkor ezek a kéretlen érdeklődők sem idegesítenének : D Van, csak sajnos nem abból a fajtából, aki engem érdekel.
2015. jún. 29. 17:37
 6/28 anonim ***** válasza:

Rossz helyen keresel.

Amúgy, nem minden 30-as férfi elhízott "apuka testű".

2015. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

De nem tudsz mit csinálni babám :)

Valahogy szűrni kell, Én férfiként is így vagyok most, kivételesen van 3 lány akinek tetszem és még kezdeményezők is de nem tehetek róla ha egyik sem az esetem, és aki meg nekem tetszik az rám sem bagózik.

Előbb utóbb eljut az ember a végéherz :)

2015. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%

Látom a finom fogalmazást nem érted.

Akkor nem érsz annyit, hogy az általad favorizált férfiak kérjenek belőled.


Így már érted?

2015. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nekem most senki sem tetszik, csak próbálnék nyitott lenni, és megijeszt hogy nem megy. Erőltetni nem lehet, azt értem, csak nem értem miért csak olyanoknak tetszem aki számomra csúnya.


Tudom hogy nem minden 30-as férfi apukatestű, csak azok, akiknek bejönnék, valamiért mind ilyenek. Biztos valami tréfa ez az élettől, hogy egy sovány lányra állandóan kövér pasik hajtanak...

2015. jún. 29. 17:48
 10/28 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, mennyit érek, és milyenek az általam "favorizált" férfiak? Főleg ha csak első benyomásról van szó, ami javarészt külső. Ott még senki sem tudja a másikról "mennyit ér"
2015. jún. 29. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!