Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat a férfiakat, akik kerülik a szép nőket, s inkább az átlagos kinézetű lányok társaságát keresik?

Figyelt kérdés

Néhány jó barátom mellett már én is megkaptam nem egyszer. Engem mindig is zavart, ha egy nő külsőre tökéletes. Nem tudom miért, de nem érzem jól magam egy szép nő jelenlétében. Így ok-okozat, kellemest összekötve a hasznossal, a tökéletes szépségű lányokat meghagyom az igazi szívtipró szuperhapsiknak zsák a foltját alapon. Átlagos srácként átlagos lányokat részesítek előnyben. Egyébként is mindenhol ezt hallom: ha egy férfi összejön egy külsőre olyan teljesen átlagos, hétköznapi típusú nővel, egyből megy a fikázás elsősorban olyan nők részéről, akik párkapcsolatban állnak, akik már feleségek, akik szerelmesek a barátjukba/vőlegényükbe/férjükbe, fiatalabbak is, idősebbek is. (Boldog párkapcsolatban élő, tehetős családból származó fiatal lány is epés megjegyzéseket tesz, s a hatvanas, boldog nagymamaként éldegélő idős asszony is.) Tehát mi alapon ejtik meg az alábbi kritikákat, ha egyszer az irigykedés ténye kizárható? (És lehetőleg zárjuk is ki az irigykedés lehetőségét!)


– Milyen kis középszerű az a lány, hát nem valami nagy durranás.

– Ez a hapsi sokkal jobbat, sokkal szebbet érdemelne ennél a lánynál.

– Bezzeg X-nek, Y-nak, Z-nek (ők kimondottan jó nők) nincs hapsija.

– Vajon mit eszik ez a hapsi ezen a kis csúnyácska nőn?


Mint írtam, nem érzem jól magam a szép nők társaságában, mert nem tudok mit reagálni a merevségükre. A szép nők általában kevésbé tudnak felengedni átlagos srácok társaságában, ahol ugyebár nincsenek jóképű hapsik, s ezen felül igen nagy eséllyel a férfitól várják a megváltó csodát, hogy majd önfeláldozó eksönhiróként szórakoztatják, lenyűgözik őket, kitöltik unalmas perceiket. Ellenben az átlagos lányok meglepően közvetlenebbek, barátságosabbak, és nagyon jókat lehet velük poénkodni, és még egy visszahúzódóbb lány is nagyon gyorsan fel tud oldódni (igen, volt már a baráti körömben erre is nagyon sok példa), amire a szép nők nem képesek, mert ők ettől a szinttől előkelőbbnek tartják magukat. Azt ugye tapasztaltátok már ti is, hogy a szép nőknek általában az összes barátnője is szép? És nem azért, mert az átlagos lányok irigységből kerülnék őket, hanem mert alapból maguk a szép nők kerülik a velük nem azonos szépségű nőket.


(Neeem, nem önreklám, nem is társkeresési, és nem is átlagos lány-fenéknyaldosási célzattal kiírt kérdés! Pusztán észrevételek, tapasztalatok megosztása.)


2015. jún. 17. 22:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%

"Engem mindig is zavart, ha egy nő külsőre tökéletes. Nem tudom miért, de nem érzem jól magam egy szép nő jelenlétében."


Valószínűleg önbizalomhiány ennek az oka, és ezt szólják meg. Nem érzed úgy, hogy elég jó lennél egy jó nőnek, ezért nem érzed jól magad vele.

Tudatosan vagy tudat alatt "lejjebb adtad az igényeidet", és ez egy olcsó megoldás a társkeresésre.

"Könnyű prédára hajtasz", mert nem vagy elég tökös.

2015. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
63%

Szerinted ki az aki azzal foglalkozik, hogy másnak milyen ronda v éppen szép barátnője van?


Éhes disznó makkal álmodik?

2015. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Költőnő? ***** válasza:
95%
sekélyes, ha vki ez alaján ítél, az meg bunkóság ha még meg is jegyzi.
2015. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
#2: Mondjuk a nők kb. 80%-a? :D Mondj már legalább ötven nőt az ismerőseid közül, sorolj már fel pár tucatot, akik ne a mások életével lennének elfoglalva. :D
2015. jún. 17. 22:39
 5/39 anonim ***** válasza:
51%
szia rühi, jók voltak a képeid
2015. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
49%
kérdező, gondolom tehetősebb családból való vagy igaz?
2015. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
#3 Hm, sekélyes lenne? Ha szép nőnek tartod magad, akkor megértem a reakciód. :) De mint ahogyan nem szorulok szép nők társaságára, úgy te sem szorulnál az enyémre, ilyen egyszerű. Én azért nem, mert átlagos csajok között is találok értékes kincseket, te meg azért nem, mert 1. undorodnál a külsőmtől, 2. a daliás, snájdig hapsikat részesíted előnyben, 3. és mert már eleve fafejűnek tartasz. Nálam csak egy ok dominál, nálad meg kapásból három. :D Tehát megint csak oda lyukadunk ki, hogy a kritikád teljesen indokolatlan.
2015. jún. 17. 22:49
 8/39 A kérdező kommentje:
#6: A vagyonosság hogy jön ide? Amúgy egyáltalán nem.
2015. jún. 17. 22:59
 9/39 Költőnő? ***** válasza:
82%

1. minden vagyok csak szép nem. Átlagos vagyok.

2. az uram alacsonyabb nálam, vékony, halkszavú, nem egy tipikus szépfiú,de egy aranyember

3. igyekszem nem ítélkezni soha, de valószínűleg nem sokáig beszélgetnék veled, mert az ember jelleméről nagyon sokat árul el dolgokhoz való hozzáállása.


Újabb teória esetleg amit 90%-ban megcáfolhatok?

2015. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%

'A vagyonosság hogy jön ide? "


A környezeted reakcióiból. Úgy gondolják, hogy noha átlagos vagy, de a statusod magas, azért csinosabb lányt érdemelsz.

Más egyebet nem tudok elképzelni.

2015. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!