Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik az, hogy egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy nő nem talál magának pasit mert csúnya?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
igen , miért?
2015. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Érdekel:)

Te se találsz magadnak pasit?

2015. jún. 29. 19:12
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
nem is akarok már
2015. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan nem.Maximum ha igénytelen magára,akkor lehet.
2015. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy létezik.A pasiknak nem kell ronda no, ez szerintem egyertelmu.
2015. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
cigány pasit találhat
2015. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

a nőknek sem kell ronda pasi, szerintem ez is egyértelmű

de szerintem nem léteznek csúnyaságok :)

2015. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Ahhoz, hogy egy nő ne találjon magának senkit nagyon, de tényleg nagyon rusnyának kell lennie és/vagy hasonló mértékben ostobának. Nem gyanús, hogy manapság a férfiak, még az aránylag jóképűek is a lelküket odaadnák egy nőért, még egy náluk jóval rondábbért is? Szóval nem kell aggódnia a szóban forgó nőnek, találni fog majd egy férfit, aki elnézi neki azt is, ha bajsza van, vagy ha még azt sem tudja miből van a vasgolyó, mert egész egyszerűen annyira elkeseredetten akarni fogja a nőt, hogy nem fog foglalkozni ezekkel.
2015. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
"Létezik az, hogy egy nő nem talál magának pasit mert csúnya?" Ez olyan fura kérdés számomra! Tudod a csúnyaság relatív, ki hogy látja! Nekem volt olyan barátnőm akit szépnek láttam, de az ismerősök szerint ronda volt.Vége lett de nem ezért, soha nem adtam az ismerősök véleményére ilyen témában. Van akinek csúnya van akinek nem. Nézd meg legjobb példa: Emma Watson, van aki oda van érte, van aki közli,hogy kisfiú teste van és férfias feje. Relatív
2015. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Lepontozhattok engem is! Viszont a 8.-nak igaza van.


Nyakamba a rozsdást, de manapság (néhány) hölgy társaink nagyon magasra teszi a mércét. Lehet sírni, lehet nyavalyogni, de akkor is könnyebben talál párkapcsolatra alkalmas férfit egy nő.

2015. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!