Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok, ha a munkahelyeteken egy nő megkérne titeket, hogy feküdjetek le vele?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz az egyik munkatársam.Fogalmam sincs hogy miért, nem jó pasi, és annyira nem is rendes. Iszik, dohányzik, de nem tudom levenni róla a szemem.Hetek óta hányingerem van ha meglátom, nem tudok aludni, ha mégis, vele álmodom. Csak egyetlen szexet akarok,mert különben beleőrülök. Eddig még nem csináltam ilyet soha, azt sem tudom, hogyan kezdjek neki.

2015. jún. 30. 20:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
meglepődnék mert az egyetlen nő a munkahelyemen egy 57 éves nő a könyvelésről.
2015. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Uristeen, hasonlo helyzetben vagyok, nekem sem tetszik a pasi de megorjit a kemiaja es az "enyem" sem rendes, sztem egy tusko de meg sosem beszeltem vele, de ez a valahogy szexelni kene vele nekem is eszekbe jutott. Mondjuk nalunk ez a vonzalom baromira kolcsonos:-))
2015. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
Megdugnám, mindegy, hogy van barátnőm, vagy nincs.
2015. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
És mégis hogy kezdjek hozzá? Nem vagyok szerintem egy csúnya lány, de nem szoktam kezdeményezni, ráadásul ha a környezetemben van, meg sem tudok nyikkanni.
2015. jún. 30. 20:27
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

Nők... de ha már ezt akarod, őszinteséggel mész a legtöbbre, szerintem.


23/F

2015. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ne ronts ajtóstól a házba.

Próbálj meg általános beszélgetéseket kezdeményezni eleinte.

Majd a reakciói alapján közelíts a lényegre :)

F40+

2015. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

velem is ez van...engem mondjuk érdekel is mint ember, pedig kibírhatatlan a személysége mások szerint...

de ő tudja h tetszik és ennek ellenére nem lép, ugyhogy én már nem tudok mit tenni, hiába kedveskedtem le se köp, ha átnézek rajta le se köp, persze ha kell vmi segítség megtalál...ellenben hogy mi van velem sosem érdeklődik, ha kérdezem h van mi van vele sosem mondja meg nyiltan, egy titokzatos ember. Hozzáteszem sosem volt barátnője, és bárkinek udarolt sosem jött össze, ugyhogy nem értem mért nem kap az alkalmon, annyira rém ronda nem vagyok, még ha szépnek nem is lát.

2015. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Ó, hát ez nagyon ismerős! Én is megőrülök érte, szexuálisan mindenképp, bár mondjuk én belsőleg is odáig vagyok érte, csak sokszor a velem való viselkedése nem tetszik. De a közelében én se bírok rendesen megnyikkanni, meg olyankor úgy érzem, hogy normálisan sem tudok viselkedni. :D Csak nekem ő a felettesem, szóval végképp egy lehetetlen helyzet.

De kérdező, te azért próbálkozz szerintem, ha érzel rá esélyt, hogy te is bejöhetsz neki külsőleg. :) Mondjuk kezdj vele picit flörtölgetni, beszélgess vele (próbáld meg túltenni magad a "nem merek megnyikkanni" dilemmán). Én is megtenném, ha nem így lenne a helyzet.:(

2015. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok,csak én a másik oldalról.Új vagyok a melóhelyen és nagyon bámul az egyik kollegina.... ;)
2015. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Buford Tannen ***** válasza:
83%
Meglepődnék, ugyanis munkanélküli vagyok! :)
2015. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!