Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a párodat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha a párodat a munkahelyeteken egy ellenkező nemű kollégája nyuszifülnek hívná és flörtölgetnének?

Figyelt kérdés
Ráadásul még ezt jókedélyűen el is meséli itthon, egy cégnél dolgozunk és az egyik srác így hívja, pedig van felesége és gyereke is.
2013. okt. 18. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól kidobnám. :P Na jó első körben megtudakolnám tőle, hogy MI VAN?
2013. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
örülnék,hogy másnál is van sikere még:))
2013. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

először szólnék a páromnak hogy nekem rosszul esik ez.

után a másik félnek is hogy jó lenne ha nem csinálná.. és ha tovább folytatnék szakítanék.

2013. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hu banyek, nálunk már tömeges válások lehettek volna akkor a munkahelyen... Én sokszor hívok nemtől függetlenül kollégákat nyuszinak, az ugyan igaz, h nem flörtölgetek velük.

Komolyra fordítva a szót, ez azért messze nem válóok!

2013. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát lehet valakit érzékenyebben érintenek az ilyen féle megnyilvánulások, megszolalások,, nem tilos rosszul érezni magad miatta.


Úgyis a pároddal beszélitek meg nem itt a kérdezőkkel,, egyébként a másik embernek mondhatod hogy ne csinálja, de igazából ettől még nem feltétlen hagyja abba.


Mhm nem tudom, ezt ott lehet érezni, hogy kettöjük közt hogy "szikrázik a levegő" meg ilyenek, vagy hogy ártalmatlan semmiség.


ehm, nekem a munkahelyen van egy nő, (hát más helyzet azért) én mondjuk szerintem fiatalabb vagyok nálad, 20-as évek elején, és a nő kb az anyukám lehetne, de pl rosszul esik amikor ott egyik csávó dumálgat vele, vagy inkább az hogy nem rám figyel. Persze lehet kicsit gyerekes, igazából azért mondom, mert arra akartam kitérni, hogy ezt igazából úgyse te irányítod, te érzed,,


ami azt illeti már beszéltem is erről a nővel, nem volt mérges vagy ilyesmi, mondtam ezt nem direkt csinálom, csak szeretem őt meg minden egyserűen így érzek azt ennyi,, és hosszú, szóval ezt neked kell tudnod mit csinálj, te érzed, reagálj ahogy reagálsz azt ennyi,,

2013. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teleélvezném aztán kidobnám.
jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!