Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuális lányok! Mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lányok! Mit gondoltok olyan kapcsolatról, ahol impotens férfi lenne a párotok, vagy olyan, akit akár erényövben tartva eltilthattok a szextől?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ez lenne a kapcsolat alapköve, amire az egész épülne, hanem érzelmek, szeretet, stb., és erre csak amolyan körülményként tekintsetek. Szóval tételezzük fel, hogy egyébként jól kijöttök, megértitek egymást, stb.

2015. júl. 2. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki aszexuális, nem fogja izgatni, hogy a másikon erényöv van.
2015. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem arról volt szó, hogy ez izgatná, hanem arról, hogy így olyan kapcsolatban élhet, amiben nem fogja a másik letámadni.
2015. júl. 2. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek meg van a párja. Az aszexuális lányoknak és az ilyen férfiaknak is.


Azt nem értem, hogy ha valaki impotens, miért kéne rá erényöv? Ez olyan, mint kulcsra zárni egy üres szobát, hogy ki nem rabolja valaki, nem?

2015. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtam lenne erényöv, még ugyanúgy letámadnám a barátnőmet csak ugye szex nem lenne.

Szóval ez nem valami jó megoldás, pláne mert egy erényövben tartott férfinek még nagyobb lesz a szexuális kedve.


Márpedig egy aszexuális lány nem szereti az orális szexet és az ujjazást sem, a szex minden formáját elutasítja.

2015. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as: impotens, VAGY erényöv... Nem egyszerre. Két kérdés van itt egybe gyúrva.
2015. júl. 2. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok aszexuális, de még így is simán el tudnám képzelni, hogy mondjuk impotens legyen a férjem és többet nem lenne szex. Illetve amikor néha lenne kedvem hozzá, akkor meg megoldaná másképp a dolgot.. :D
2015. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már aszexuális vagyok, akkor impotens férfit keresek, minek zárnék erényövbe bárkit is, venném el az öröm lehetőségét is?Amúgy egy kapcsolatban alap a bizalom. Vagy nem jól tetted fel a kérdést és az erényöv a fétis? :)
2015. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?? Öhm. nem, nekem nem kell olyan pasi, akit csak az tart vissza attól, hogy megcsaljon vagy "rám támadjon", hogy be van zárva a farka...

Azért ne csaljon meg, mert szeret és mert tudja, hogy nekem fájna, valamint azért ne támadjon le, mikor nem akarom, mert tisztel és akkor van szex, mikor mind a ketten akarjuk.

2015. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!