Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Egy értelmiségi (diplomás) nő és egy szakmunkás férfi nem fér meg egymással? Volt egy hozzám közeli példa erre. Mikor összejöttek, egy bölcs ember azt mondta ez nem lesz jó, hisz köztudott egy értelmiségi nő és egy güriző férfi hiába szeretik egymást, nem lesz jó. Ez a két személy több mint 15 évig együtt volt és végül tényleg nem értették meg egymást. Tényleg teljesen más a felfogásuk. Azóta persze mindkét fél külön éli az életét boldogan más férfival/nővel. Szóval szerintetek van ebbe valami? Persze ez a bölcs ember sose mondta nekik a szemükbe, hogy nem lesz jó. Ő sok szerencsét kívánt meg, hogy legyenek boldogok. Csak mikor ők nem voltak a közelbe akkor mondta, hogy ez nem lesz jó. Egy idő múlva úgy is összevesznek és szétmennek.


Nektek mi a gondolatotok erről a kapcsolatról? Egy diplomás nő, könnyed munkával jókedvűen hazamegy és szórakozni vágy persze ilyen bálokban, színházba meg ilyenek, míg egy 12 órát güriző férfi meg ha hazamegy másra sem vágyik csak kicsit pihenni. Tehát más gondolkodásuk, felfogásuk. Én sem hittem, hogy ez lesz amúgy de végül a "jóslat" beteljesült.



2014. aug. 25. 13:15
 1/3 Rékcsi ***** válasza:

Könyörgöm ez a kérdés szánalmas -.-

Nővérem diplomás (csak elmondanám, h valaki nem attól lesz értelmiségi, h diplomás), a lényeg, h ő az állatkertben gondozó, az is kemény fizikai munka, diplomával nem csak irodai munkát lehet végezni. Példának okáért a vadőröknek is van diplomájuk manapság...

17/L

2014. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kurtz Bickle ***** válasza:

Ez milyen már? 15 év? A mai világban ki húzza eddig? Hónapos meg pár éves kapcsolatocskák vannak általában.


Amúgy az intelligencia és a tájékozottság a fontos, ami nincs végzettséghez kötve.

2014. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató kérdés szerintem. És van is értelme! tény hogy vannak olyan dolgok amikről nem lehet beszélgetni egy szakmunkást végzett emberrel... de ettől még nem lesz kevesebb a másik szemében, szerintem. Ha megfelelő intelligenciával rendelkezik akkor működhet a kapcsolat. Mert sok mindentől függ, és ez egy apró része csak az embernek.

Saját példáim, volt több ilyen kapcsolatom, ahol diplomásként voltam szakmunkást végzett mellett. Nekem az a szerencsém, hogy előregyártó cégnél dolgozom, belelátok a tényleges fizikai munkába...és nem csak irodai munkám van.... a mostani párommal sokszor megosztjuk a szakmai tapasztalatainkat egymással.

véleményem: működhet!

2014. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!