Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha állítólag a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a férfiaknak ennél kevesebb is bőven elég, akkor mégis miért nem vagyok soha elég jó?

Figyelt kérdés

Sportolok, hogy jó alakom legyen, csinosan öltözködöm, tudok főzni, mindenkivel kedves, segítőkész vagyok és mások elmondása szerint okos és kreatív. Az arcom mondjuk nem kimondottan szép, de nem nagyon tudok neki mit csinálni. A férfiak állítása szerint elég ha egy lány ápolt, kedves és már kap is esélyt. E szerint akkor engem ostromolnia kéne a férfiaknak, de gyakorlatilag egész életemben egyedül voltam és legutóbb kb. 2 éve volt olyan, hogy valaki egyáltalán bepróbálkozott nálam. Mi akkor az igazság? Mi a baj velem?


(Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, egyáltalán nem erre irányult a kérdés, csak választ szeretnék kapni.)


2015. ápr. 12. 19:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
64%
Valószínű túl válogatós vagy, esetleg nagyképű
2015. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
Detto :(
2015. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
90%
ritka értékes lány vagy! a férfiak viszont a normális nőket nem veszik észre csak a pláza csajokat! de azért ne add fel hátha valaki értékelni fogja! mondjuk nekem ilyen csaj kéne :)
2015. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
Gondolom te nem adtal a probalkozonak eselyt. Ilyen a karma.
2015. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig erre ennyiből nem lehet választ adni, nagyon sok minden múlik a személyiségen, a kisugárzáson. Te elégedett vagy magaddal? Te szépnek látod magad, boldog vagy azzal, amit elértél, ahogy kinézel? Ha nem, először magadat fogadd el, próbálj túllépni azon, hogy nem kellesz most senkinek. Lehet, hogy hamarosan kamatostul kárpótolva leszel. Te jó vagy így is, magadnak akarj megfelelni, ne másért legyél "tökéletes", hiszen mindenkinek mások az igényei.
2015. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
0%
Előző mi a bajod a plázacsajokkal? Irigy vagy rájuk?
2015. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy tartanak tőled. úgy értem, hogy azt hiszik, nem elég jók hozzád (azért, amit ez első kettő is írt)
2015. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Ha nem próbálkozik senki, akkor elég nehéz válogatósnak lenni vagy esélyt adni bárkinek is.
2015. ápr. 12. 19:55
 9/63 anonim ***** válasza:
95%
Akkor valószínű taszító a kisugárzásod. Lehet, bunkónak tűnsz.
2015. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
89%
2 eve probalkoztak nalad azt irod. Gondolom ott o nem volt neked jo, errol miert nem irsz?
2015. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!