Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha 25 évesen nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 25 évesen nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem volt még sok kapcsolatom, és nem is csalódtam nagyot egyik esetben sem, közös megegyezéssel szakítottunk, nem voltam padlón se, mert nem is voltam még szerelmes.

Ennek ellenére úgy veszem észre, hogy csak tetszeni szeretnék a férfiaknak, de nem akarok ismerkedni, és kapcsolatot sem. Egyszerűen nagyon jól érzem magam a bőrömben, kezd helyreállni az életem, mert szakot módosítottam az egyetemen, és végre azt érzem, hogy jó helyen vagyok, jó a kedvem, elégedett vagyok az életemmel, és nem érezem, hogy kéne egy társ.

Normális ez?



2015. júl. 4. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az is taszít, hogy sokan azért ugranak bele egy kapcsolatba, mert mintha ez valamiféle társadalmi előírás lenne, vagy mert nem boldogok, csak ha valaki velük van...
2015. júl. 4. 17:59
 2/8 Rózsák Királynője ***** válasza:
A lényeg az, hogy boldog, egészséges illetve kiegyensúlyozott vagy! Ennek nem feltétele hogy legyen egy társad...Majd el jön annak is az ideje, ha szeretnéd!
2015. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Interferencia ***** válasza:
Nekem ugyan nem.
2015. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem. És ha boldog vagy, akkor téged sem foglalkoztatna ez a kérdés.
2015. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ismerkednél?
2015. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha neked jó akkor nem baj. Mellesleg rohadt sok ilyen ember van csak nem reklámozzák.
2015. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Társadalmi szinten baj, egyéni szinten meg neked kell eldönteni.
2015. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg ne is szaporodj!
2015. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!